Artykuły medyczne,  Artykuły zdrowie

Bezpłatne konsultacje dotyczące liposukcji

Wiele osób próbuje walczyć z nadmiarem tkanki tłuszczowej nagromadzonej w niektórych obszarach ciała, takich jak uda, pośladki, brzuch czy biodra. Gdy nie pomagają już diety i treningi na siłowni warto zastanowić się nad liposukcją. Decyzja o zabiegu chirurgicznym wiąże się jednak z wątpliwościami i pytaniami, na które musi odpowiedzieć specjalista.

Liposukcja nie jest metodą na zmniejszenie wagi ciała. Ma na celu usunięcie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, niereagującej na stosowanie diety i ćwiczeń fizycznych. Może być stosowana jako jedyna metoda w celu kształtowania ciała lub w połączeniu z innymi chirurgicznymi metodami, takimi jak plastyka powłok brzusznych lub operacja liftingu (podniesienia) ud, czyli metodami usunięcia nadmiaru skóry i podniesienia obwisłych tkanek.
Najlepszymi kandydatami do liposukcji są osoby ze stosunkowo prawidłową wagą ciała, które mają nadmiar tkanki tłuszczowej w niektórych obszarach ciała.  Najlepsze wyniki po liposukcji można uzyskać u osób z elastyczną skórą.

Odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące liposukcji będzie można zadać  już 23 sierpnia  podczas nieodpłatnej konsultacji ze specjalistą chirurgii plastycznej w Szpitalu Grupy LUX MED, przy ul. Puławskiej 455 na warszawskim Ursynowie. Konsultacje będą trwały od 14 do 18. Będzie ich udzielać autorytet w dziedzinie chirurgii plastycznej, dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda.

Zgłoszenia przyjmujemy do 19.08.2011 r. pod adresem mailowym aneta.pochec@luxmed.pl. Podczas zgłoszenia należy podać nr PESEL oraz numer telefonu. Ilość miejsc ograniczona.

Szpital Grupy LUX MED dysponuje najnowocześniejszym urządzeniem do rozbijania tkanki tłuszczowej na zasadzie wibracji infradźwiękowej. System N.I.L, który zyskał już światową renomę pozwala na bezpieczne usuwanie dużej ilości tkanki tłuszczowej, znaczne skrócenie czasu operacji i leczenia pooperacyjnego oraz uzyskanie bardzo dobrego efektu bez widocznych nierówności na powierzchni skóry. Dzięki możliwości zastosowania bardzo cienkich kaniul do usuwania tkanki tłuszczowej można wyjątkowo precyzyjnie usuwać tłuszcz w tak delikatnych obszarach ciała jak podbródek czy łydki. Po operacji stosuje się odpowiednie ubranie uciskowe i opatrunki pooperacyjne, które mają na celu zmniejszenie obrzęku i przyspieszenie gojenia.

Chcesz łatwo pozbyć się tkanki tłuszczowej z problematycznych partii ciała i cieszyć się nowym, szczupłym wyglądem? Przyjdź na bezpłatną konsultację i dowiedz się więcej!

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *