Wiadomości medyczne

Centrum Medyczne CMP na Żoliborzu

Zdrowie jest podstawą i dlatego tak istotne jest zadbanie o nie w każdym momencie życia. Nasze Centrum Medyczne oferuje usługi już od poczęcia poprzez każdy etap rozwoju. Toteż mogą Państwo śmiało sprawdzić wszystkich specjalistów, którzy odpowiedzą na wszelkie dolegliwości, choroby i wdrożą stosowne leczenie lub profilaktykę.

Konsultacje i badania są dostępne dla każdego, kto obdarzy nas swoim zaufaniem i umówi się na wizytę w konkretnym terminie. Odpowiednie kwalifikacje specjalistów pozwalają na stworzenie całego zespołu w jednym miejscu. Można swobodnie zarejestrować się na daną wizytę i za jednym razem odwiedzić kilka poradni. Centrum Medyczne Żoliborz jest do Państwa dyspozycji, a formularz kontaktowy na stronie internetowej (http://zoliborz.cmp.med.pl/), mail, czy też telefon ułatwią kontakt w celu ustalenia terminu przybycia.

Jakie usługi są dostępne w CMP Żoliborz?

Ginekolog

Pełna opieka ginekologiczna jest do dyspozycji kobiet, które chcą wykonać rutynowe badania, a także wybrać specjalistę, który poprowadzi ciążę, czy też dobierze adekwatne środki antykoncepcyjne. W naszych gabinetach profesjonalizm jest standardem, a priorytetem jest zadowolenie każdej pacjentki. Co więcej: innowacyjny sprzęt pozwala uzyskać jak najdokładniejsze dane o stanie zdrowia płodu i narządach rozrodczych kobiety.

Okulista

Wzrok jest podstawą funkcjonowania, a wybierając wytypowanego specjalistę w tej dziedzinie, można sobie pomóc. Włączenie należytego leczenia, czy też wykonanie zwykłego badania jest dostępne u naszych profesjonalistów. Badania są wykonywane przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, zezwalającego na uzyskanie jak najdokładniejszych i najtrafniejszych danych o narządzie wzroku.

Dermatolog

W przypadku, gdy skóra płata figle w nastoletnim wieku lub kiedy włosy odmawiają posłuszeństwa, czy też zauważamy w dojrzałym wieku ewidentne zmiany, warto skorzystać z naszych usług w dziedzinie dermatologii. Pełna konsultacja, dokładny wywiad i diagnostyka – pozwolą wdrożyć leczenie, a wizyta kontrolna zweryfikuje poprawność stanu zdrowia.

Naszym celem jest dbanie o każdego pacjenta indywidualnie. Pełna ochrona danych, a także stworzenie przyjaznych warunków w trakcie wizyt są nieodłączne w Naszym działaniu. Dlatego też zapraszamy Wszystkich małych i dużych po zdrowie, które trzeba uzyskać, by prawidłowe funkcjonowanie było możliwe, a codzienne samopoczucie stało na najwyższym poziomie. Centrum rezerwacji wizyt z łatwością ujawni Państwu wolne terminy u wybranych lekarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *