Wiadomości medyczne

Chcesz leczyć się bezstresowo?

W Polsce wiele kobiet zwleka lub całkowicie zaniedbuje regularną cytologię, która stanowi profilaktykę raka szyjki macicy.

Studenci zachodnich krajów oglądają zaawansowane przypadki tej choroby tutaj, bo u nich praktycznie nie występują. Jedną z przyczyn niechęci do robienia regularnych badań za pewnością może być strach, a kolejną długie terminy oczekiwania na wizytę u lekarza państwowej placówki, niemiła obsługa i niechęć do służby zdrowia. Na szczęście tak nie musi być. Prywatne centrum medyczne oferuje opiekę na światowym poziomie, a leczenie nie powoduje dodatkowego stresu.

Dlaczego kupując pakiet w prywatnym centrum medycznym, leczysz się bezstresowo?

Różnicę widać już przy pierwszym zetknięciu z placówką, niezależnie czy będzie to telefon, badanie, czy wizyta u specjalisty. Wnętrza są schludne, czyste, nowocześnie urządzone, w gabinetach lekarze mają dostęp do nowoczesnego sprzętu, np. aparatu USG, aparatu do rentgena. Dzięki temu diagnoza jest bardziej precyzyjna, a wszelkie zmiany są widoczne na wczesnym etapie. Obsługa jest miła i fachowa, a pacjent może sam powiadomić lekarza o przybyciu, korzystając z urządzenia multimedialnego przy recepcji. Wizyty odbywają się o czasie. Prywatne centrum medyczne niczym nie przypomina obskurnych przychodni rodem z PRL-u. Kolejną różnicą są krótkie terminy i niezwłoczna pomoc w nagłych przypadkach. Kupując pakiet w centrum medyczny, możemy wezwać karetkę, która jest sprawna, a ratownicy nikogo nie obwiniają, że odbiera miejsce innym pacjentom.

Bezstresowe umawianie wizyt i kontakt z lekarzem

Wizyty można umawiać i odwoływać online, pacjent otrzymuje przypomnienie mailem, smsem, może korespondować z lekarzem mailowo lub na czacie. W każdej chwili można porozmawiać z lekarzem na infolinii, skonsultować ewentualne wątpliwości, poradzić się, czy w konkretnej sytuacji zachodzi konieczność wzywania karetki, a może wystarczy planowa wizyta u lekarza. 

Choroba  sama w sobie jest powodem do stresu. Warto leczyć się w miejscu, gdzie wszystko odbywa się w miłej atmosferze, wśród pomocnej obsługi i fachowego personelu medycznego. W prywatnym centrum medycznym możemy korzystać nie tylko z porad specjalistów, ale także leczyć przewlekłe problemy zdrowotne, jak bóle kręgosłupa. Terapia manualna i rehabilitacja pozwolą wrócić do formy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *