Artykuły Kobieta Mężczyzna,  Artykuły medyczne

Chcesz powiększyć i ujędrnić piersi? – przyjdź i weź udział w bezpłatnym spotkaniu z chirurgami plastycznymi

Wiele kobiet przynajmniej raz w życiu pomyślało o operacji plastycznej swojego biustu. Tylko niewielka część decyduje się jednak poddać chirurgii korekcyjnej, często z powodu lęku, jaki towarzyszy operacji. Spotkania z profesjonalistą są doskonałym rozwiązaniem. Zwłaszcza teraz, kiedy można je odbyć za darmo.
W niedzielę 9 października w Szpitalu Grupy LUX MED będzie można wziąć udział w bezpłatnych spotkaniach ze specjalistami chirurgii plastycznej. Tego dnia osoby zainteresowane tematyką korekcji piersi będą mogły zasięgnąć wiedzy specjalisty także podczas wykładu.
Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 696 371 220, liczba miejsc ograniczona. Wykład i konsultacje odbywać się będą od godziny 10:00 do 13.00 w Szpitalu Grupy LUX MED przy ul. Puławskiej 455 na warszawskim Ursynowie.
Piersi są postrzegane jako jeden z największych atrybutów kobiecości. Jednak nie każda kobieta jest zadowolona z wyglądu swoich piersi. Zdarza się, że są one różnej wielkości lub za małe w stosunku do proporcji całej sylwetki. Niekiedy ich kształt zmienia się po urodzeniu dzieci. Dla  wielu kobiet życiową tragedią jest konieczność poddania się mastektomii – usunięcia piersi z powodu choroby.
Brak akceptacji swojego ciała przez kobietę jest poważnym problemem. Obniża poczucie własnej wartości i przenosi się na funkcjonowanie kobiety w rodzinie i najbliższym otoczeniu. Dlatego chęć wykonania korekty wyglądu piersi lub dokonania rekonstrukcji nie jest tylko kaprysem. To sposób na uleczenie ciała i ducha. To szansa na odzyskanie szczęścia i poczucia własnej kobiecości. Dla firmy Mentor – największego na świecie producenta implantów silikonowych  piersi, przywrócenie komfortu i wiary we własne siły to misja. Uwaga! Dla wszystkich uczestniczek wykładu i konsultacji korzystne rabaty przy decyzji o zabiegu powiększania piersi w Szpitalu Grupy LUX MED – 20% zniżki na implanty piersiowe firmy Mentor. Możesz zyskać nawet do 2000 zł!
Więcej informacji na
www.piersi.info.pl
 

Informacje o Szpitalu Grupy LUX MED:
Szpital Grupy LUX MED został uruchomiony w sierpniu 2010 roku. Placówka mieści się przy ul. Puławskiej 455, na warszawskim Ursynowie. Z usług szpitala można skorzystać odpłatnie oraz w ramach kontraktu z NFZ. W ofercie znajdują się: zabiegi operacyjne z zakresu: chirurgii ogólnej, urologicznej, naczyniowej, onkologicznej, plastycznej, dziecięcej oraz ortopedii, ginekologii, laryngologii, pomoc w stanach nagłych – usługi z zakresu chirurgii i ortopedii oraz okulistyki i laryngologii w zakresie możliwym do wykonania w obrębie pomocy ambulatoryjnej. Pacjenci mogą też skorzystać z badań diagnostycznych, endoskopii przewodu pokarmowego, konsultacji specjalistycznych kwalifikujących do zabiegów operacyjnych, a także konsultacji pooperacyjnych w przychodni mieszczącej się w szpitalu. Jest w nim 11 łóżek. W ramach szpitala działają specjalistyczne centra diagnostyczno-terapeutyczne: Centrum Leczenia Przepuklin, Centrum Leczenia Chorób Żył, Centrum Proktologii, Centrum Chirurgii Plastycznej, Centrum Endoskopii Przewodu Pokarmowego, Centrum Chirurgii Ortopedycznej, Dział Pomocy Doraźnej.


Informacje o Grupie LUX MED:

Blisko cztery lata temu MID Europa Partners, czołowa instytucja zarządzająca funduszami privite equity w Europie Środkowej i Wschodniej, rozpoczęła konsolidację na rynku prywatnych usług medycznych w Polsce, inwestując najpierw w LUX MED i Medycynę Rodzinną (w 2007 r.). Rok później LUX MED przejął sieć Centrów Medycznych PROMEDIS, jednocześnie dzięki kolejnej inwestycji, MID Europa Partners stało się właścicielem CM LIM. Następne dwa lata były okresem intensywnej integracji CM LIM, LUX MED, Medycyny Rodzinnej i PROMEDIS. Proces ten zakończył się w sierpniu 2009 r. – od tego momentu wszystkie te sieci prywatnych placówek medycznych działają w ramach jednego podmiotu prawnego, zachowują jednak odrębność marek.
LUX MED oferuje kompleksową opiekę medyczną – ambulatoryjną i diagnostyczną. Istnieje od 1992 roku i jest największą i najbardziej znaną prywatną siecią medyczną w Polsce, do której należy 25 poradni w: Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Bydgoszczy, Olsztynie i Katowicach.
Pod marką CM LIM działa 17 centrów medycznych w największych miastach w kraju (Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi). CM LIM to jedno z pierwszych prywatnych centrów medycznych Polsce.
Pod marką Medycyna Rodzinna prowadzonych jest 17 poradni w różnych regionach kraju.
Pod marką PROMEDIS działa 10 poradni zlokalizowanych głównie w zachodniej oraz południowo–zachodniej części Polski.
W 2010 r., pod nową marką PROFEMED, zostały uruchomione 2 poradnie (specjalistyczna przychodnia lekarska oraz poradnia rehabilitacyjna), przeznaczone specjalnie dla klientów „fee for service” – osób nie posiadających abonamentów, płacących każdorazowo za poszczególne usługi.
W ramach Grupy LUX MED prowadzone są 73 placówki własne i 24 przyzakładowe, oferujące pełen zakres opieki ambulatoryjnej, diagnostyki ambulatoryjnej i obrazowej, a od sierpnia 2010 r. – również Szpital. Z Grupą współpracuje ok. 1350 poradni medycznych w całej Polsce. Pod jej opieką znajduje się ok. 1 050 000 Pacjentów.
Z Grupą LUX MED współpracują również AVI Diagnostyka Obrazowa oraz FADO Centrum Usług Medycznych. Ośrodki diagnostyczne AVI specjalizują się w szerokiej gamie badań radiologicznych, zarówno tomografii komputerowej jak i rezonansie magnetycznym, wykonywanych przez doświadczony zespół specjalistów przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. Równoległym obszarem działalności AVI jest rehabilitacja. FADO to największy w Polsce usługodawca oferujący diagnostykę mobilną – mammografię, hemodynamikę i kruszenie kamieni metodą ESWL. FADO dysponuje, m.in. 13 mammobusami i litotrypterem do kruszenia kamieni metodą ESWL. W jego ramach działa też Zakład Kardiologii Inwazyjnej w Bydgoszczy.
Do Grupy należy również ośrodek TABITA – placówka całodobowej opieki dla osób starszych, samotnych oraz pacjentów w każdym wieku wymagających stałej specjalistycznej opieki.
Z usług Grupy LUX MED korzystają klienci korporacyjni i indywidualni wykupujący pakiety lub korzystający z pojedynczych wizyt tzw. usług fee for service. Grupa współpracuje też z firmami ubezpieczeniowymi oraz NFZ.


Dodatkowych informacji udziela:
Tomasz Niedźwiecki
Młodszy Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej
LUX MED Sp. z o.o.
ul. Postępu 21C
02-676 Warszawa
Tel.: 22 450 42 70
mobile: 691 847 298
tomasz.niedzwiecki2@luxmed.pl
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *