Artykuły medyczne

CUKIERKI MANUKA Z PROPOLISEM I WITAMINĄ C

NOWOŚĆ! CUKIERKI MANUKA Z PROPOLISEM  I WITAMINĄ C

Opakowanie zawiera 20 cukierków
Cena detaliczna produktu: ok. 27 zł
Producent: Manuka Health New Zeland
Dystrybutor: Propharma
 
NOWOŚĆ!
PROPOLISOWE UKOJENIE!
 
Jeśli zastanawiasz się jak połączyć ukojenie bólu gardła z prawdziwą przyjemnością, to koniecznie wypróbuj CUKIERKI MANUKA z PROPOLISEM, MIODEM i WITAMINĄ C! Cukierki Manuka przynoszą natychmiastową ulgę w przypadku bólu i podrażnień błon śluzowych jamy ustnej i gardła. Działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo oraz bakteriobójczo. Zmniejszają zaczerwienienie i obrzęk jamy ustnej oraz gardła. A do tego mają doskonały, miodowo-propolisowy smak!
 
Cukierki MANUKA z czystym Nowozelandzkim Propolisem, miodem Manuka, witaminą C i olejkiem cytrynowym wykazują silne właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i regenerujące. Bioaktywne substancje zawarte w cukierkach hamują rozwój bakterii i wirusów chorobotwórczych w gardle i jamie ustnej.Cukierki działają miejscowo znieczulająco i antybakteryjnie. Odświeżają i odkażają jamę ustną i gardło. Cukierki MANUKA powstały w oparciu o naturalne składniki, które podczas ssania uwalniają substancje aktywne i skutecznie oddziałują na błony śluzowe jamy ustnej i gardła. Wyróżniają się ciekawym, miodowo-propolisowym smakiem.
 
Propolis BIO30 zawarty w cukierkach pochodzi z Nowej Zelandii, kraju o najwyższej czystości ekologicznej i dzięki temu jest szczególnie bogaty we flawonoidy. Zawartość flawonoidów w cukierkach utrzymuje się na poziomie 30mg/1gram propolisu. Flawonoidy wykazują silne działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Uszczelniają naczynia krwionośne i zwiększają ich elastyczność.
 
Dodatek MIODU MANUKA podnosi właściwości lecznicze produktu. Z uwagi na dużą zawartość cukrów prostych, miód jest łatwo przyswajalny przez organizm i zwiększa jego odporność. Miód zawiera też odpowiednią dla człowieka ilość biopierwiastków oraz enzymów. Miód Manuka posiada znakomite właściwości bakteriostatyczne oraz bakteriobójcze.
 
Cukierki MANUKA dodatkowo wzbogacone zostały w witaminę C, która skraca czasu trwania infekcji górnych dróg oddechowych, niszczy wirusy oraz aktywizuje system immunologiczny.
 
CUKIERKI MANUKA Z PROPOLISEM I WITAMINĄ C przygotowane zostały w formie wygodnych, pojedynczo pakowanych pastylek do ssania, które warto przyjmować od 3 do 5 razy dziennie. Jedno opakowanie zawiera 20 cukierków i kosztuje ok. 27 zł. Produkt jest całkowicie naturalny, nie zawiera sztucznych barwników i aromatów. W okresie przeziębień cukierki MANUKA warto przyjmować profilaktycznie. 
 
CUKIERKI MANUKA dostępne są w dobrych sklepach spożywczych, w sklepach ze zdrową żywnością oraz na stronie www.miodymanuka.pl

Patrz więcej: klinika pediatrii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *