Artykuły medyczne,  Artykuły zdrowie

Cywilizacyjne choroby oczu

Plaga, na którą mamy sposób

Na szczęście współczesna medycyna, czerpiąc z rozwiązań innowacyjnych technologicznie prowadzi skuteczne leczenie jaskry. Warszawa wraz z całym zapleczem specjalistycznych placówek oferuje leczenie przy pomocy nowoczesnych metod, do których należy laseroterapia. Wykorzystanie lasera zresztą nie tylko w tym przypadku doskonale się sprawdza. Powszechnie znanym i stosowanym zabiegiem jest również laseroterapia siatkówki. Warszawa niczym w soczewce skupia specjalistów, przez których te innowacyjne metody są powszechnie stosowane, a ich wybór nie jest przypadkowy. Laser jest niezwykle precyzyjny, skuteczny i co bardzo ważne – bezpieczny dla pacjenta.

 

Choroba, której nie można ignorować

Jaskra jest chorobą oczu, której pod żadnym względem nie wolno ignorować. Nieleczona może skończyć się utratą wzroku. Wcześnie wykryta – pozwala skutecznie zahamować proces chorobotwórczy. Nie można go cofnąć ale można sprawić, że przestanie się pogłębiać. A pomagają w tym, obok zabiegów laserowych, także krople. Ich regularne stosowanie jest niezwykle skuteczne i przypomina noszenie okularów korekcyjnych.

 

Samemu jej nie wykryjesz

Choć jaskra jest chorobą bardzo poważną, w praktyce nie masz możliwości jej samodzielnego wykrycia. Co więcej, potrafi ona przez długi czas nie dawać żadnych objawów. Dlatego tak ważne jest regularne badanie wzroku. Takie badanie warto przeprowadzać w poradni specjalistycznej, która wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który nie pozostawia wątpliwości podczas badania. Specjalistyczna Lecznica Okulistyczna Mega-Lens dysponuje zarówno doskonałym zapleczem, jak i prowadzi badania specjalistyczne, które pozwalają podjąć szybkie i optymalne leczenie.

 

Badaj się także pod kątem innych schorzeń

W Mega-Lens prowadzone są badania kompleksowe. Bez względu na schorzenie, chorobę, czy problem pacjent otrzymuje fachowe wsparcie – również wtedy, gdy do jego trybu życia potrzebne mu są okulary progresywne, czy np. gdy szukają alternatywy dla okularów i wolą soczewki kontaktowe.

Chcąc dowiedzieć się więcej warto odwiedzić stronę www.megalens.com.pl/leczymy/leczenie-jaskry/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *