Artykuły Kobieta Mężczyzna,  Zdrowie i Uroda

Desirial – odmładzanie okolic intymnych w ginekologii estetycznej

Desirial to jeden z nowoczesnych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, który zagościł w ofercie wielu klinik medycyny estetycznej. Dzięki niemu można znieść część zmian anatomicznych, jakie występują w obrębie pochwy oraz sromu. Ponadto łagodzi nieprzyjemne objawy spowodowane między innymi suchością pochwy. Poprawienie zaś jędrności i elastyczności pozwala odmłodzić okolice intymne, co wpływa na samopoczucie kobiety, również psychiczne, jej subiektywnie odczuwaną atrakcyjność, jak i większą satysfakcję seksualną. 

Ginekologia estetyczna w leczeniu suchości pochwy

Wedle badań jak mówi lekarz z kliniki, gdzie wykonywana jest ginekologia estetyczna Gdańsk, jedna na sześć kobiet zmaga się z suchością pochwy. Problem ten może wystąpić w każdym wieku, a przyczyny leżą w stosowaniu różnego rodzaju leków. Nadto suchość pochwy może być objawem towarzyszącym menopauzie.

Powszechną dolegliwością jest kolejno całkowity lub częściowy zanik warg sromowych. Tutaj podłożem mogą być czynniki genetyczne, ale i wiek pomenopaulzalny, gdzie taki defekt staje się objawem towarzyszącym suchości pochwy. Nieprzyjemne dolegliwości najbardziej odczuwają kobiety aktywne fizycznie. Dzięki zabiegowi Desirial można poradzić sobie z każdą, z tych przypadłości. Zabieg polega na podaniu w tkankę podskórną warg sromowych, specjalnego preparatu. Zarówno względem środkowych, jak i głębokich warstw skóry właściwej, zostaje przywrócony prawidłowy poziom nawilżenia. Dochodzi również do zwiększenia objętości, wymodelowania oraz wypełnienia. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się nawet do dwóch lat. Sam zaś zabieg przeprowadzony jest w znieczuleniu miejscowym i w większości przypadków przebiega całkowicie bezboleśnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *