Zdrowie i Uroda

Dlaczego Śmigiel Implant Master Clinic jest kliniką implantologiczną wartą Twojej uwagi?

Jeśli poszukujesz placówki stomatologicznej w województwie śląskim, w której zamontują Ci implanty doskonałej jakości, postaw na Śmigiel Implant Master Clinic.

Znakomici fachowcy

Myślisz: „profesjonalne implanty w Katowicach”, mówisz: dr Tomasz Śmigiel. Wraz ze swoją żoną, dr Barbarą Urbanowicz-Śmigiel założył klinikę, w której implantologia będzie wykraczała poza standardy krajowe. Wiedzę w tym kierunku dr Śmigiel zawdzięcza licznym szkoleniom m.in. w Bostonie, Seatle, Kopenhadze, Mediolanie, Heidelbergu i Madrycie, a także zagranicznemu wykształceniu – studia na Uniwersytecie J.W. Goethego w Niemczech, we Frankfurcie nad Menem zakończyły się uzyskaniem tytułu Master of Science in Oral Implantology.

To jeszcze nie wszystko. Aby wzmocnić zespół profesjonalnych implantologów, dr Śmigiel do współpracy zaprosił kolegę z niemieckiej uczelni – dr Marka Adwenta. Jedyny taki duet w Katowicach, jak i w całej Polsce.

Najlepsze implanty

Śmigiel Implant Master Clinic korzysta z implantów Ankylos marki Dentsply-Friadent. Ta międzynarodowa firma wykreowała złożony system implantów i komponentów, dzięki któremu można indywidualnie dobrać je do jamy ustnej każdego pacjenta. Dlaczego jest taki niesamowity? System, jako jedyny taki na świecie, spełnia wszystkie wymagania koncepcji „Tissue care concept”. Przypomina realną budowę kości na całej powierzchni i jest montowany głębiej niż inne implanty, co skutkuje niezrównaną stabilnością. Znaczenie ma również rodzaj połączenia implantu z łącznikiem, na którym stawiany jest nowy ząb. W systemie ANKYLOS wykorzystuje się wyłącznie połączenia stożkowe, które są gwarancją kompletnej szczelności implantów. Zapobiegają rozmnażaniu się bakterii, chroniąc implant przed wypadnięciem.

Troska o pacjenta

Śmigiel Implant Master Clinic, jako pierwsza klinika implantologiczna na Śląsku, wprowadziła wyjątkowy sposób opieki nad pacjentami po zabiegach implantologicznych – „Professional Dental Assistance Program”. W ramach tego programu każdy pacjent ma prawo do darmowych konsultacji po zabiegu oraz (w nagłych przypadkach) do wizyty w gabinecie dentystycznym poza miejscem zamieszkania.

Zadzwoń do gabinetu i zapisz się na wizytę już dziś. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *