Konferencje medyczne

Dokumentacja medyczna – elektroniczna vs. papierowa

11 września 2012 r., Kraków

Jak usprawnić obieg dokumentów w ochronie zdrowia? Jak poprawnie zabezpieczyć dokumentacje medyczną? Jakie rozwiązania wdrożyć aby zapewnić sprawny przepływ informacji i dokumentów w obrębie zakładów opieki zdrowotnej?

Zapraszamy do udziału już w III edycji konferencji poświęconej dokumentacji medycznej – jej rodzajom, powstawaniu, przetwarzaniu, gromadzeniu i przechowywaniu. Podczas tej edycji szczególną uwagę skupimy na dokumentacji elektroniczne, systemom rejestracji pacjentów, stronom i portalom internetowym oraz elektronicznemu obiegowi dokumentów.

Najnowsze rozwiązania zaprezentują firmy: S4E S.A. (Złoty Sponsor), EMC Computer Systems Poland Sp. z o.o. (Złoty Sponsor) i POINT Sp. z o.o. (Srebrny Sponsor)  

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli prywatnych i publicznych placówek Ochrony Zdrowia oraz administracji publicznej:

  • Kadrę menedżerską z działów: administracji, IT, finansów, zamówień, HR,
  • Przedstawicieli administracji samorządowej, w tym: przedstawicieli Urzędów Wojewódzki odpowiedzialnych za zdrowie publiczne, oraz reprezentantów władz powiatowych – doradców ds. ochrony zdrowia,
  •  Przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia,
  •  Przedstawicieli Narodowego Funduszu Zdrowia

Udział w konferencji jest bezpłatny dla wyżej wymienionej grupy.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stornie: http://www.multitrain.pl/home/kalendarium/dokumentacja-medyczna—elektroniczna-vs-papierowa.htm

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *