Nowości medyczne

DoveMed w nowej odsłonie!

W odpowiedzi na potrzeby współczesnego lekarza marka Dove stworzyła Program DoveMed skierowany do lekarzy dermatologów oraz innych specjalistów zainteresowanych tematyką chorób skóry. Program ma na celu efektywne wspieranie relacji między lekarzem a pacjentem, poprzez dostarczanie lekarzom merytorycznych wskazówek, rekomendacji i produktów dla Pacjentów.

Jednym z narzędzi programu jest portal DoveMed (www.dovemed.pl), który stanowi zbiór materiałów najistotniejszych z punktu widzenia lekarzy zainteresowanych dermatologią. Najnowsze doniesienia medyczne z dziedziny dermatologii, przetłumaczone i zaprezentowane w jednym miejscu, będą stanowiły kompletne źródło informacji dla każdego lekarza. Dodatkowo, portal stanowi wsparcie dla lekarzy pierwszego kontaktu oraz pediatrów w kwestii diagnozowania i leczenia chorób skóry. Osobną sekcję stanowią porady doświadczonych specjalistów z zakresu prawa medycznego, przydatne w codziennej praktyce lekarskiej. Uzupełnieniem portalu jest sekcja „Po godzinach”, gdzie można znaleźć artykuły m.in.: o pasjach lekarzy, a także największą w Polsce bazę konferencji medycznych, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Członkowie Programu DoveMed uzyskają również dostęp do cyklicznego biuletynu poświęconego zagadnieniom z zakresu dermatologii, prawa medycznego i psychologii, a także możliwość zamawiania próbek produktów dla swoich Pacjentów.

Aby dołączyć do portalu wystarczy zarejestrować się na stronie www.dovemed.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *