Nowości medyczne,  Wiadomości medyczne

Gdy nie masz ochoty na zbliżenie…

W dzisiejszych czasach większość kobiet prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Intensywna praca, obowiązki domowe, stres, codzienne problemy – to wszystko sprawia, że czujemy się coraz bardziej zmęczone, znużone i wypalone. Po prostu na nic nie mamy ochoty… Obniżony poziom energii życiowej i brak sił witalnych znacząco wpływa również na spadek libido. Brak czułości czy intymnych zbliżeń z partnerem może oznaczać poważne problemy w związku… Jak z tym walczyć? Skutecznym sposobem na przywrócenie sił witalnych i utraconej radości życia jest stosowanie dobroczynnego, całkowicie naturalnego suplementu Koenade Vitality. Wprowadzi on nową jakość do Twojej sypialni.

 

Sfera intymna to bardzo ważny aspekt każdego związku. Nie należy jej zaniedbywać, ponieważ zlekceważenie seksualnych potrzeb partnera lub też własnych może oznaczać poważną próbę dla każdej miłości, a czasem nawet początek końca związku. Ciągły stres i przemęczenie związane z pracą bardzo często jest przyczyną braku ochoty na seks i unikania kontaktów fizycznych z partnerem. W tego typu sytuacji na pewno pomoże Ci rewolucyjny preparat Koenade Vitality.

Koenade Vitality to w pełni naturalny produkt, dzięki któremu szybko i skutecznie odzyskasz utraconą ochotę na seks. Głównym składnikiem suplementu jest NADH – niezwykle istotna substancja dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. NADH to substancja czynna skutecznie aktywująca witalność. Występuje ona naturalnie w organizmie człowieka, niestety wraz z upływem czasu jej poziom w organizmie spada. Dlatego tak istotne jest, aby ją uzupełniać. Najlepszym sposobem na jej uzupełnienie jest stosowanie Koenade Vitality, ponieważ zawarta jest w nim duża dawka NADH – aż 15 mg w łatwo przyswajalnej formie.

Suplement Koenade to bezpieczny sposób na poprawę samopoczucia, nastroju i wzrostu energii życiowej. To prawdziwy aktywator witalności, skutecznie zwiększający produkcję „hormonów szczęścia” (dopaminy i serotoniny) w organizmie. Sprawi on, że pomimo nawału obowiązków i pracy do późna nadal będziesz czuła się pełna życia, zadowolona z siebie, a także znów będziesz miała ochotę na seks. Dzięki Koenade, na myśl o zbliżeniu z partnerem, poczujesz przyjemny dreszczyk podniecenia!

KOENADE Vitality kupić można w sklepie internetowym na stronie www.koenade.eu oraz za pomocą SMS o treści 1H1 na numer 70500 (koszt SMS z VAT wynosi 0,61 zł).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *