Artykuły medyczne

HYALDiet – suplement diety wspomagający pracę stawów

NOWOŚĆ!
HYALDiet – suplement diety wspomagający pracę stawów

Producent: VitaDiet
Jedno opakowanie zawiera 14 fiolek x 10ml
Cena detaliczna: ok. 69 zł
Produkt dostępny w aptece.
 
NOWOŚĆ!
POSTAW NA STAWY!
 
Jeśli często odczuwasz zmęczenie, ból i sztywność stawów, to może oznaczać, że twoje stawy potrzebują natychmiastowej pomocy! Sięgnij koniecznie po nowy preparat HYALDiet, który wspomaga mobilność stawów, podnosi jakość mazi stawowej i wzmacnia układ ruchu. HYALDiet zawiera unikalną kompozycję kwasu hialuronowego, ekstraktu z dzikiej róży oraz imbiru.
 
Nowy preparat HYALDiet z serii VitaDiet stanowi uzupełnienie codziennej diety
w składniki służące ochronie i wzmocnieniu stawów. Pobudza produkcję mazi stawowej, wzmacniając tym samym funkcjonowanie stawów. HYALDiet zapewnia właściwą regenerację nadwyrężonych i obciążonych stawów, chroni je przed zwyrodnieniem.
Płyn stawowy, inaczej maź stawowa, to czysty, bezbarwny, lepki płyn, produkowany przez wewnętrzną stawową błonę śluzową. Płyn stawowy spełnia bardzo ważną rolę – służy jako środek smarujący, tworzy warstwę ochronną stawów i co bardzo ważne odżywia chrząstkę. Jeśli chrząstka jest niewystarczająco odżywiona, jej komórki powoli obumierają, a niechronione powierzchnie stawowe kości trą boleśnie o siebie. Wówczas każdy ruch wiąże się z ogromnym dyskomfortem i bólem.
Aby temu zapobiec stosuj HYALDiet z serii VitaDiet, który pobudza produkcję mazi stawowej. Preparat stanowi kompozycję kwasu hialuronowego, ekstraktu z imbiru i dzikiej róży. HYALDiet nie tylko stymuluje produkcję mazi stawowej, ale też chroni przed powstawianie stanów zapalnych.
 
Kwas hialuronowyjest w stanie związać od tysiąca do czterech tysięcy razy więcej wody niż wynosi jego masa i z tego powodu jest stosowany w produktach medycznych, jakojeden z najbardziej wartościowych czynników nawilżających. Już 1% roztwór wodny kwasu hialuronowego ma właściwości żelujące. Kwas hialuronowy pełni funkcję nawilżacza – wiąże wodę, chroni przed wysuszeniem, wspiera
 
właściwości ochronne. Kwas hialuronowy występuje również w roli nośnika, tz. substancji ułatwiającej wprowadzenie innych składników preparatu w głąb ciała.
 
Ekstrakt z imbiru – wzmacnia tkankę chrzęstną oraz stawy, obniża poziom związków odpowiedzialnych za powstawanie stanów zapalnych.
 
Dzika róża – uzupełnia niedobory witamin i minerałów oraz wzmacnia odporność organizmu, zalecana jest więc przy przeziębieniach, osłabieniu organizmu i anemii.
Korzystne działanie dzikiej róży potwierdzone zostało także w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów.
 
Preparat HYALDiet polecany jest szczególnie:
– osobom aktywnym fizycznie
– osobom uprawiającym sport rekreacyjnie oraz wyczynowo
– osobom odzyskującym sprawność po kontuzjach stawów
– osobom starszym w celu wzmocnienia stawów
– osobom odczuwającym dyskomfort spowodowany bólem stawów
 
Zaleca się stosować 2 fiolki preparatu HYALDiet dziennie – jedną rano, drugą wieczorem – rozpuszczone w szklance wody.
 
Jedno opakowanie HYALDiet zawiera 14 fiolek (1 fiolka = 10 ml). Produkt dostępny jest w aptekach w całym kraju i kosztuje ok. 69 zł.

 


Patrz więcej: rehabilitacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *