Konferencje medyczne

II Interdyscyplinarny Kongres Naukowy OTR

Konferencja "Narząd ruchu – badania podstawowe, profilaktyka, diagnostyka, leczenie chorób i obrażeń. Postępy 2013. Prewencja wybranych wad rozwojowych chorób i Obrażeń narządu ruchu w XXI wieku"

Zapraszamy do wzięcia udziału w II Interdyscyplinarnym Kongresie Naukowym pod patronatem czasopisma Ortopedia Traumatologia Rehabilitacja, pod nazwą "Narząd ruchu – badania podstawowe, profilaktyka, diagnostyka, leczenie chorób i obrażeń. Postępy 2013. Prewencja wybranych wad rozwojowych chorób i Obrażeń narządu ruchu w XXI wieku". Konferencja odbędzie się w dniach 5-6 grudnia w Warszawie.

W Kongresie, zgodnie z tradycją naszych interdyscyplinarnych przedsięwzięć  naukowych, zostanie zaprezentowana najnowsza wiedza naukowa i kliniczna w obszarze zagadnień związanych z prewencją, diagnostyką, leczeniem (zachowawczym i operacyjnym) wybranych schorzeń i obrażeń narządu ruchu. W tegorocznej edycji dużo uwagi poświęcono nowatorskim metodom prewencji i wczesnego leczenia wad postawy i skolioz – zarówno w ramach wykładów w sesji naukowej, jak również podczas 3 warsztatów terapeutycznych.

Szczegółowy program konferencji oraz karta uczestnictwa dostępne są na naszej stronie: www.medsport.pl/kongresy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *