Stomatologia

Innowacyjne i bezpieczne wybielanie zębów

Pijesz dużo kawy lub herbaty? To doskonale znasz problem przebarwionych zębów. Nie musisz już dłużej krzywić się, kiedy widzisz swój pożółknięty uśmiech w lustrze czy na zdjęciach. Skorzystaj z zabiegu stomatologicznego, który sprawi, że Twoje zęby będą od 7 do 8 odcieni jaśniejsze.

Białe zęby to marzenie każdego, kto jest nastawiony na sukces. Piękny i zdrowy uśmiech dodaje pewności siebie w codziennych kontaktach zawodowych i osobistych. Niestety, większość dorosłych osób ma problemy z przebarwieniami, które spowodowane są głównie nawykami żywieniowymi i paleniem papierosów. Jest na to skuteczny sposób – wybielanie zębów. Domowych i stomatologicznych metod jest wiele, ale którą z nich wybrać, żeby nie uzyskać efektu sztucznie białych zębów?

Naturalnie biały uśmiech w półtorej godziny

Od kiedy na rynku pojawił się system wybielania zębów Prevdent – nie musisz się martwić o swoje zęby. Zabieg jest bezpieczny, nie uszkadza szkliwa i pozwala usunąć nawet głęboko osadzone plamy. Prevdent to unikalny system, który zawiera zaawansowane technologicznie składniki, dzięki czemu podczas zabiegu działa potrójnie: usuwa plamy, wybiela i naprawia szkliwo. Cały ten proces trwa około 1,5 godziny. Wybielanie zębów Prevdent oferują wybrane gabinety stomatologiczne – w Lublinie z takiego zabiegu możesz skorzystać m.in. w Medicum Dent.

Efekt białych zębów utrzymuje się nawet do 3 lat, ale to oczywiście zależy od tego, co będziemy jeść po zabiegu i jak będziemy dbać o naszą jamę ustną. Nie oznacza to, że czeka nas picie i przyjmowanie pokarmów przez rurkę. Choć przez 24 godziny po wybielaniu zębów powinniśmy unikać jedzenia i picia, które zawiera barwniki oraz palenia papierosów i e-papierosów.

Biała dieta po zabiegu

Po zabiegu wskazane jest stosowanie białej diety. Co najmniej na te kilka godzin powinniśmy zapomnieć o kawie, herbacie, winie, owocach i warzywach (np. burakach, borówkach, wiśniach), sokach oraz słodyczach. W ramach białej diety możemy za to pić dużo wody mineralnej, jeść ryż, kaszę jaglaną, biały ser (bez żadnych dodatków), białe pieczywo, mleko i banany.

Dla wielu osób wyeliminowanie niektórych napojów i produktów może być wielkim wyrzeczeniem, ale jeśli już zainwestowaliśmy czas i pieniądze w piękny, zdrowy uśmiech to warto zadbać o to, by ten efekt utrzymał się jak najdłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *