Artykuły medyczne

IQ Medica powiększa kadrę chirurgów

Jedna z największych polskich klinik chirurgii plastycznej, IQ Medica, wzmocniła swoją kadrę o nowego chirurga. Do zespołu dołączył dr n. med. Piotr Osuch, wysokiej klasy profesjonalista specjalizujący się w zabiegach powiększania piersi, modelowania sylwetki oraz korekcji nosa. 

Dr n. med. Piotr Osuch to absolwent Akademii Medycznej w Warszawie oraz Uniwersytetu McGill w Montrealu. Z chirurgią plastyczną, rekonstrukcyjną i estetyczną związany jest od 1996 roku. Oprócz praktyki lekarskiej prowadzi również działalność naukową, wykładając na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Dr Piotr Osuch jest członkiem Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów.

Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna stanowią kategorię, w której najistotniejszą rolę odgrywa specjalistyczna kadra. Jesteśmy przekonani, że ogromne doświadczenie, a zarazem  profesjonalizm dr n. med. Piotra Osucha przełoży się na jeszcze większe zaufanie naszych Klientów do IQ Medica. Klinika koncentruje się przede wszystkim na bardzo wysokich standardach jakości świadczonych usług – wyjaśnia Sandra Pogorzelska, Marketing Manager w IQ Medica.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *