Artykuły medyczne,  Artykuły zdrowie

Jak szybko zerwać z nałogiem tytoniowym

Sposobów można wymieniać wiele, ale mało który tak naprawdę jest skuteczny. Pierwsza rzecz, jaką chcemy zrobić rzucając palenie, to kupić gumy albo plastry. W reklamach tak pięknie to wszystko wygląda, dlatego chcemy spróbować. Kupujemy, żujemy, ale niewiele to daje, bo nadal chce nam się bardzo palić. Guma nawet najlepsza z dużą dawką nikotyny nie zastąpi nam tradycyjnego papierosa.

Po kilku dniach o ile uda nam się tyle wytrzymać wracamy do nałogu. Wydaliśmy niepotrzebnie pieniądze i nic dobrego z tego nie wynikło. Można rzucać z dnia na dzień bez używania środków chemicznych. Taka metoda jest dość skuteczna, ale silna wola musi tutaj odgrywać dużą rolę. Palacze silnej woli nie mają, dlatego i tę batalię przegrywają. Czy jest coś, co może im pomóc i wyciągnąć raz na zawsze z nałogu palenia papierosów?

E-papieros

Oczywiście, że jest i to na wyciągniecie ręki. Wystarczy zakupić e-papierosa i cieszyć się z palenia, które nam nie szkodzi. Wybór elektronicznych papierosów jest bardzo duży. Znajdziemy różne długości i kształty, ale przeznaczenie jest dokładnie takie samo. E-papieros został stworzony z myślą o osobach, które nie mogą sobie poradzić z palenie papierosów, ale chcą już z tym skończyć. Można wymieniać wiele takich osób, które nie chcą palić, ale ich cały czas ciągnie. Elektroniczny papieros pozwoli jednocześnie palić i nie palić. Pierwsza rzecz to taka, że nie zapalamy tradycyjnego papierosa, którego do końca wypalamy.

Tutaj zaciągamy się wtedy, kiedy chcemy. Jedno zaciągniecie na kilka minut czy nawet rzadziej. Wszystko zależne jest tylko od nas. Z biegiem czasu zanika u nas odruch palenia papierosów i widzimy, że można i tego elektrycznego odłożyć na półkę. Obecnie nie ma skuteczniejszej metody na rzucenie palenia, dlatego warto się nad nią zastanowić. Jeśli chcemy być wolni od nałogu palenia papierosów to nie ma na co czekać tylko szybko idziemy do sklepu, żeby zakupić elektronicznego papierosa. Szybko staniemy się wolnymi ludźmi, nad którymi nie panuje nałóg palenia papierosów.

E papieros jednorazowy kupisz w sklepie: www.moj-fajek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *