Nowości medyczne,  Wiadomości medyczne

Kliniki ginekologiczne

 

Ginekologia to nauka medycyny która zajmuje się profilaktyką jak i leczeniem chorób żeńskiego układu płciowego. Badaniu u ginekologa powinna poddać się każda kobieta po ukończeni u 16 roku życia lub po rozpoczęciu współżycia z partnerem. W naszym kraju powstają nowe kliniki zajmujące się ginekologią i położnictwem, jednak wciąż jest ich za mało. Mamy jednak czym się pochwalić na tym polu, gdyż obecne kliniki ginekologiczne oferują usługi na światowym poziomie.

Spore zapotrzebowanie na tego typu kliniki skutkuje sytuacją, gdzie w naszym kraju powstają nowoczesne ośrodki wzorowane na najlepszych klinikach na świecie. Kliniki te często nabywają specjalistyczny sprzęt medyczny, i zatrudniają doświadczonych lekarzy specjalistów, dlatego głosy niezadowolenia z tej formy leczenia są rzadkością.

Panie mają zapewnioną pełną dyskrecję a miły i serdeczny personel jest wizytówką każdej dobrej kliniki. Do dyspozycji każdej kobiety jest także grono doświadczonych specjalistów oraz nowocześnie wyposażone gabinety lekarskie i sale operacyjne. Lekarze to nie tylko absolwenci polskich akademii i uczelni medycznych, ale także znanych i renomowanych szkół z całego świata. eKliniki to ogólnopolski serwis, który w swojej bazie posiada dużą liczbę prywatnych klinik zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Kliniki ginekologiczno-położnicze oferują pacjentkom wiele różnorodnych zabiegów, mających na celu leczenie schorzeń ginekologicznych i zapobieganiu im. Wśród najczęstszych przypadłości znajdują się: choroby przenoszone drogą płciową, choroby szyjki macicy i narządów płciowych, niepłodność, zaburzenia miesiączkowania, hemoroidy. Kliniki ginekologiczne wykorzystują nowoczesne techniki w leczeniu pacjentek, m. in. laparoskopie, histeroskopie, cystoskopia. Dzięki takim zabiegom pacjentka może po operacji opuścić klinikę.

Badania ginekologiczne winno przeprowadzać się regularnie pod opieką znanego nam lekarza ginekologa. Zdrowie jest najcenniejsze, dlatego nie warto zwlekać z wizytą i zaniedbywać badań.

Dbajmy o nasze zdrowie, gdyż ginekolog może nam niekiedy uratować życie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *