Artykuły medyczne,  Artykuły zdrowie

Krem Naturalne Piękno firmy Floslek

Laboratorium FLOSLEK wprowadza do swojego portfolio nową linię – NATURALNE PIĘKNO. Receptury preparatów z tej serii bazują wyłącznie na naturalnych wyciągach roślinnych. W ich produkcji wykorzystano procesy biotechnologiczne, które gwarantują skuteczność działania kosmetyków.  W nowej linii dostępne są cztery kremy przeznaczone do różnych typów skóry, m.in.  KREM WZMACNIAJĄCY NACZYNKA – ROZŚWIETLENIE z ostropestem, zieloną herbatą i kasztanowcem.

Ostropest, zielona herbata i kasztanowiec dla skóry wrażliwej i naczynkowej
Wyciąg z ostropestu zawiera sylimarynę, która zapewnia ochronę błon komórkowych skóry, chroni przed utratą jędrności tkanek i działa przeciwzapalnie. Wyciąg z zielonej herbaty, dzięki obecności kofeiny i teofiliny wykazuje działanie przeciwutleniające oraz aktywuje mikrokrążenie. Wyciąg z kasztanowca ma właściwości przeciwzapalne i przeciwobrzękowe dzięki obecności escyny, chroni zatem sieć naczyń włosowatych, poprawiając ich odporność i elastyczność. Powyższe składniki zawarto w recepturze KREMU WZMACNIAJĄCEGO NACZYNKA – ROZŚWIETLENIE z linii NATURALNE PIĘKNO. Warto stosować go w przypadku skóry wrażliwej i skłonnej do pękających naczynek, dzięki niemu skóra otrzyma silnie uszczelniające substancje, które uelastycznią naczynka krwionośne i zlikwidują zaczerwienienia.

Cena: ok. 13,5 zł (poj. 50 ml)

Wszystkie kremy z linii NATURALNE PIĘKNO, produkowane przez Laboratorium FLOSLEK, są dostępne w aptekach, zielarniach i wybranych drogeriach na terenie całego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *