Artykuły Kobieta Mężczyzna,  Artykuły medyczne

KREMY ReVITA C Rewitalizacja okolic oczu

W serii kosmetyków dla kobiet dojrzałych ReVITA C 45+ produkowanych przez Laboratorium FLOSLEK dostępne są już dwa osobne kremy pod oczy. Pierwszy z nich to LEKKI  KREM  POD  OCZY na dzień 45+, a drugi to ODŻYWCZY KREM POD OCZY na noc 45+. Do tej pory obydwa preparaty dostępne były jedynie w zestawie. ReVITA C 45+ to ultra skuteczna, kompleksowa linia preparatów przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej, skłonnej do przesuszania, wiotczenia, o obniżonej elastyczności i sprężystości. W recepturze kosmetyków wykorzystano m.in.: VITANOL – roślinny odpowiednik retinolu, AKTYWNĄ WITAMINĘ C oraz AOSAINE – roślinną elastynę.

ReVITA C – LEKKI  KREM  POD  OCZY na dzień 45+ to skuteczny, nieperfumowany  krem do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry powiek i okolic oczu.  Dzięki zawartości wyciągu z algi morskiej (Laminaria digitata) i vitanolu poprawia mikrokrążenie i działa przeciwobrzękowo, zmniejsza cienie  i worki pod oczami, usuwa objawy zmęczenia. W jego recepturze wykorzystano także aktywną formę witaminy C, która stymuluje syntezę kolagenu przez co zdecydowanie zmniejsza widoczność zmarszczek i opóźnia procesy starzenia. Krem w swoim składzie zawiera też: masło Shea, witaminę E i d-panthenol. Preparat wygładza i łagodzi podrażnienia oraz poprawia napięcie i elastyczność skóry. Bardzo dobrze się  rozprowadza i szybko wchłania. Krem uzyskał bardzo dobre wyniki badań, gdyż 100%  testujących stwierdziło zmniejszenie suchości  i szorstkości skóry, zmniejszenie obrzęków i worków pod oczami oraz wzrost nawilżenia i natłuszczenia skóry wokół oczu. 
Cena:  14 zł  (op./15ml)

ReVITA C – ODŻYWCZY KREM POD OCZY na noc 45+ nieperfumowany  krem opóźniający procesy starzenia skóry. Można go stosować codziennie, na noc. Zawiera łagodzący wyciąg ze świetlika, roślinny retinol o działaniu rewitalizującym oraz aktywną formę witaminy C stymulującą syntezę kolagenu, która zapobiega powstawaniu wolnych rodników i foto-starzeniu się skóry. Krem zdecydowanie zmniejsza widoczność zmarszczek.  Zwiększa  napięcie skóry, wygładza ją, łagodzi podrażnienia i ujednolica jej koloryt. Bardzo dobrze się  rozprowadza i szybko wchłania.
Cena:  14 zł  (op./15ml)

W skład serii ReVITA C 45+ wchodzą jeszcze: ULTRA NAWILŻACZ KREM NA DZIEŃ 45+, ULTRA REGENERATOR KREM NA NOC 45+, KONCENTRAT WITAMINOWY POD OCZY, NA SZYJĘ I DEKOLT 45+ oraz VITALIZER TONIK Z DODATKIEM KWASóW AHA 45+.

Kosmetyki Laboratorium FLOSLEK z serii ReVITA C dostępne są w aptekach i drogeriach na terenie kraju.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *