Artykuły Kobieta Mężczyzna,  Artykuły medyczne

Medycyn estetyczna – peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny jest cieszącym się popularnością zabiegiem oczyszczającym skórę za pomocą urządzenia emitującego ultradźwięki. Medycyna estetyczna poleca zabieg przede wszystkim w celu oczyszczanie porów, pozbyciu się zaskórników i martwego naskórka a także odświeżeniu i wygładzeniu skóry.

Peeling kawitacyjny przeznaczony jest dla skóry wrażliwej, skłonnej do alergii i delikatnej. Polecany jest również do oczyszczania cery przetłuszczającej się i trądzikowej. Wykorzystywany jest także do likwidowania przebarwień i drobnych zmarszczek. Dzięki zastosowaniu ultradźwięków skóra odzyskuje blask i świeży wygląd a także zostaje znakomicie oczyszczona i przygotowana do innych zabiegów pielęgnacyjnych. Zabieg doskonale nawilża skórę, poprawia krążenie i dotlenia dzięki czemu skóra odzyskuje sprężystość i elastyczność, poprawia się produkcja elastyny i kolagenu.

Zabieg jest wykonywany w gabinetach medycyny estetycznej, a także w profesjonalnych gabinetach odnowy biologicznej i salonach kosmetycznych. Zaletą tego typu zabiegu jest możliwość wykonywania go na różnych częściach ciała. Z powodzeniem stosowany jest również przy walce z cellulitem, napina skórę i poprawia krążenie krwi a tym samym ułatwia wchłanianie preparatów pielęgnacyjnych.

Peeling kawitacyjny nie powinien być stosowany przez osoby mające problemy z krążeniem, chorych na nowotwory, osteoporozę lub z wszczepionymi rozrusznikami serca. Zabiegowi nie powinny również poddawać się kobiety w ciąży oraz osoby noszące aparat ortodontyczny.

K-S-A

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *