Artykuły medyczne,  Artykuły zdrowie

Medycyna estetyczna – endermologia

Medycyna estetyczna poleca nowoczesne zabiegi endermologii polegające na precyzyjnych masażach ciała specjalnym urządzeniem wyposażonym w rolki, które wstrzymują procesy magazynowania tkanki tłuszczowej. Celem zabiegu jest redukcja cellulitu, wygładzenie i ujędrnienie skóry.

Medycyna estetyczna w celu uzyskania dostrzegalnych efektów zaleca wykonanie kilkunastu zabiegów, a następnie regularne powtarzanie ich przynajmniej raz w miesiącu. Szczególną zaletą tego typu zabiegów jest możliwość wykonywania go na całym ciele, jak i na poszczególnych jego częściach.

Endermologia Warszawa stosowana w gabinetach medycyny estetycznej jest doskonałym środkiem do walki z cellulitem a także sukcesywnej utracie tkanki tłuszczowej i redukcji wagi. Podczas profesjonalnego masażu następuje również usunięcie zalegających w organizmie toksyn i odmłodzenie skóry. Zabieg nie jest bolesny i trwa około 30 minut.

Podczas zabiegu pacjent korzysta ze specjalnie do tego celu zaprojektowanego kostiumu, który poprawia skuteczność masażu. Urządzenie do zabiegu endermologii wyposażone jest w głowicę z rolkami, które masując ciało poprawiają jej ukrwienie i ułatwiają lepsze rozprowadzanie substancji odżywczych i tlenu w organizmie.

Zabieg endermologii dodatkowo ma działanie relaksujące i odprężające jak podczas tradycyjnego masażu, pozwala się wyciszyć i uspokoić. Już po pierwszym zabiegu pacjenci zauważają znaczną poprawę kondycji skóry, która jest ujędrniona, gładka i lepiej ukrwiona. Zabieg jest bardzo popularny na całym świecie, ponieważ stanowi alternatywę dla liposukcji wykonywanej podczas operacji chirurgii plastycznej. Jest również polecany do walki z rozstępami.

K-S-A  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *