Nowości medyczne,  Wiadomości medyczne

Międzynarodowe Targi Farmaceutyczne WIHE 2013 – Pharmacy w WarszawieW dniach 01-03 października 2013 roku w Centrum Expo XXI odbędą się Międzynarodowe Targi Farmaceutyczne WIHE 2013 – Pharmacy – jedyna tego typu wystawa produktów i technologii farmaceutycznych w Warszawie.

Podczas targów WIHE 2013 – Pharmacy każdy odwiedzający, po uprzedniej rejestracji, otrzyma darmowy bilet wstępu na wszystkie trzy dni imprezy.

Zachęcamy też do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://pharmacy.lentewenc.com/dom/. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: +48 22 395 66 97 lub pharmacy@lentewenc.com.

 

Udział w targach stwarza niepowtarzalną okazję do:

 

·         zdobycia wiedzy o innowacyjnych, nowoczesnych technologiach

·         pozyskania informacji o nowych produktach i usługach

·         porównania ofert różnych wystawców

·         nawiązania nowych relacji biznesowych

·         podpisania korzystnych umów handlowych

Organizatorem imprezy jest firma Lentewenc  Sp. z o.o., działająca z ramienia międzynarodowej korporacji ITE Group, specjalizująca się w organizacji profesjonalnych, międzynarodowych targów branżowych i konferencji na terenie wschodniej Europy oraz Azji.

Więcej informacji odnośnie tematyki targów, wydarzeń towarzyszących oraz możliwości uczestnictwa w imprezie znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej:

http://pharmacy.lentewenc.com/dom/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *