Nowości medyczne,  Wiadomości medyczne

Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE 2013 – Hospital w Warszawie

W dniach 01-03 października 2013 roku w Warszawskim Centrum Expo XXI odbędą się Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE 2013 – Hospital.

Wystawa poświęcona będzie prezentacji najnowszych osiągnięć i technologii w dziedzinie nauk medycznych. Podczas targów WIHE 2013 – Hospital każdy odwiedzający, po uprzedniej rejestracji, otrzyma darmowy bilet wstępu na wszystkie trzy dni imprezy.

Organizatorem imprezy jest firma Lentewenc  Sp. z o.o., działająca z ramienia międzynarodowej korporacji ITE Group, specjalizująca się w organizacji profesjonalnych, międzynarodowych targów branżowych i konferencji na terenie wschodniej Europy oraz Azji.

Dodatkowe informacji znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej:

http://hospital.lentewenc.com/dom/. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy również do kontaktu telefonicznego: +48 22 395 66 97 lub mailowego: hospital@lentewenc.com.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję:

•    zapoznać się z szeroką ofertą firm działających w branży
•    podtrzymać i nawiązać nowe kontakty biznesowe
•    zapoznać się z nowymi trendami oraz technologiami
•    przetestować najwyższej jakości sprzęt medyczny
•    wymienić się doświadczeniami z liderami rynku

Organizatorem imprezy jest firma Lentewenc  Sp. z o.o., działająca z ramienia międzynarodowej korporacji ITE Group, specjalizująca się w organizacji profesjonalnych, międzynarodowych targów branżowych i konferencji na terenie wschodniej Europy oraz Azji.

Więcej informacji odnośnie tematyki targów, wydarzeń towarzyszących oraz możliwości uczestnictwa w imprezie znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej:

http://hospital.lentewenc.com/dom/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *