Artykuły Kobieta Mężczyzna,  Zdrowie i Uroda

Modelowanie brzucha – liposukcja laserowa

Wiosna, która już wita nas każdego dnia, to idealny czas na wszelkiego rodzaju zabiegi przygotowujące ciało na letnie podboje plaż i nie tylko. W gabinetach medycyny estetycznej pojawia się coraz więcej pacjentów. Przede wszystkim tych, którzy chcą się pozbyć nadmiaru kilogramów po zimie, mających postać głównie tkanki tłuszczowej. Dieta i aktywny tryb życia to nie wszystko. Pozostaje jeszcze chęć pozbycia się tkanki tłuszczowej z okolic wymagających i niekiedy niepodatnych nawet na katorżnicze ćwiczenia fizyczne. Z pomocą przychodzi liposukcja laserowa.

Tradycyjna liposukcja pomału odchodzi w niepamięć, choć wciąż w wielu przypadkach, w szczególności u osób ze sporą nadwagą oraz otyłością, jest to jeden z zabiegów niezbędnych do wykonania. Na uznaniu zyskuje jednak liposukcja laserowa, która pozwala wymodelować brzuch praktycznie z takim samym efektem, jak po tradycyjnym zabiegu, ale znacznie bezpieczniej, mniej boleśnie, ze zminimalizowanym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych.

Liposukcja laserowa, jak sama nazwa wskazuje wykorzystuje nowoczesne rozwiązanie, w postaci trzech różnych długości fal lasera. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Rzadko zachodzi konieczność znieczulenia dożylnego. Trwa od pół do półtorej godziny. Tego samego dnia można wrócić do domu, a na następny dzień wraca się do pracy. Pierwsze efekty widoczne są natychmiast. Ze względu na obrzęk zaś, pełny efekt można ujrzeć po 6-12 tygodniach. W trakcie zabiegu nie odczuwa się bólu, a ten, który pojawia się po ustąpieniu znieczulenia jest minimalnym. Dla większości to jedynie poczucie dyskomfortu, związane także z powstałym zasinieniem. Wystarczy kilka dni, by dolegliwości te ustąpiły. Pacjenci mogą zatem liczyć na maksymalne bezpieczeństwo zabiegu, dzięki zastosowaniu mało inwazyjnej metody. Jest szybciej, pewniej i mniej boleśnie, a przy zachowaniu odpowiedniej diety i chociażby umiarkowanej aktywności fizycznej, efekty są w stanie utrzymać się przez długi czas.

Liposukcja brzucha Gdańsk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *