Artykuły medyczne,  Artykuły zdrowie

Najlepsza oferta dla klinik w Polsce

Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli placówek medycznych do skorzystania z oferty serwisu eKliniki.pl.

Portal www.ekliniki.pl został założony w 2009 roku z myślą o pacjentach poszukujących odpowiedniej placówki medycznej oraz właścicielach klinik, którzy chcą zaprezentować zakres świadczonych usług w swoich ośrodkach medycznych.

Serwis www.ekliniki.pl jest zdecydowanie najlepszym źródłem informacji odnośnie publicznych i niepublicznych placówek medycznych. Dzięki wielkiemu zainteresowaniu z Państwa strony staliśmy się najpopularniejszym serwisem związanym z ośrodkami medycznymi. Naszymi usługami są zainteresowani nie tylko mieszkańcy Polski ale również państw z nią graniczących.

Chcielibyśmy serdecznie zaproponować Państwu skorzystanie z możliwości prezentacji kliniki w naszym portalu. Zapewniamy zarówno wpis do bazy, jak również utworzenie profesjonalnej wizytówki kliniki. Polecamy 30-dniowy okres próbny – pragniemy podkreślić, że umieszczenie wpisu w tym okresie nie wiąże się z żadnymi kosztami. Jest to świetna okazja do zapoznania się z naszym portalem oraz usługami przez nas świadczonymi. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości nasi pracownicy będą do państwa dyspozycji i w każdej chwili odpowiedzą na nurtujące pytania.

Serdecznie polecamy korzystanie z bezpłatnego Newslettera, dzięki któremu będą Państwo na bieżąco informowani o wszelkich ciekawostkach dotyczących branży. Ponadto w Newsletterze będą umieszczane najnowsze informacje dotyczące różnych promocji.

Serdecznie zachęcamy do podjęcia z nami współpracy. Kontakt z nami możliwy jest również poprzez portal Facebook.com


Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu oraz do zapoznania się z artykułami znajdującymi się na naszej stronie www.ekliniki.pl

W Katalogu www.ekliniki.pl znajdą Państwo kliniki o najróżniejszym typie działalności, od alergologicznych, chirurgicznych, czy laryngologicznych poprzez kliniki leczenia otyłości, kliniki leczenia niepłodności, kliniki ginekologiczne, a na klinikach pediatrycznych i plastycznych kończąc. To tylko wybrane przykłady działalności klinik znajdujących się w naszym Katalogu. Dla ułatwienia wprowadzony został także podział wyszukiwania ze względu na miasta i na województwa. Pragniemy podkreślić, iż dzięki znajdującej się w naszym serwisie wyszukiwarce klienci mogą sami w prosty i szybki sposób odnaleźć ośrodek, który ich interesuje.

Zapraszamy.

www.ekliniki.pl
ania@ekliniki.pl
tel. 666 30 55 99

Materiał prasowy opracowała: Dorota Stryjewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *