Artykuły medyczne,  Artykuły zdrowie

Najlepszy chirurg z Sosnowca

Hipokrates z Kos już na przełomie V i IV wieku przed naszą erą, stając się najwybitniejszym prekursorem współczesnej medycyny, swoim uczniom wpajał jedną zasadę: salus aegroti suprema lex, co z łaciny oznacza zdrowie chorego najwyższym prawem.

Spuścizna „ojca medycyny”

Nauka Hipokratesa stała się fundamentem dla rozwoju medycyny na całym niemalże świecie. I chociaż możliwości, jakie nauka ma dzisiaj, zdecydowanie odbiegają od starożytnych a nawet wyprzedzają je cywilizacyjnie, to zasada wpajana uczniom przez wielkiego nauczyciela wciąż pozostaje ta sama. W wielu placówkach medycznych to, co swoim uczniom przekazał Hipokrates, wciąż pozostaje żywe. Taką placówką jest niewątpliwie sosnowieckie Centrum Medyczne „SANTE”.

Normy, które zostały potwierdzone

Placówka od lat cieszy się ogromnym zaufaniem pacjentów. Tu swoje usługi świadczą różni specjaliści. Jeśli potrzebny jest nam doskonały chirurg czy urolog z Sosnowca, właśnie w tym centrum medycznym znajdziemy specjalistę, któremu będziemy mogli powierzyć nasze problemy zdrowotne wiedząc, że dołoży wszelkich starań, aby nam pomóc. Przekonamy się o tym chociażby wpisując w wyszukiwarce internetowej frazę urolog Sosnowiec. Jakość oferowanych usług opiera się tutaj na wdrożonej w 2010 roku międzynarodowej normie ISO 9001:2009, będącej potwierdzeniem ich najwyższego poziomu.

Placówka, gdzie człowiek służy człowiekowi

SANTE to placówka powołana do tego, aby nieść pomoc drugiemu człowiekowi w zakresie walki o jego zdrowie i życie. Dlatego personel placówki dobierany jest niezwykle starannie. Każda pracująca tu osoba świadoma jest misji, jaką przypisuje zajmowane przez nią stanowisko. Łączy więc ona w sobie wysokie kwalifikacje z odpowiednim podejściem do pacjenta, gwarantującym przyjazną, miłą atmosferę. Pacjent czuje się tu KIMŚ ważnym.

Placówka, gdzie pomaga specjalistyczne wyposażenie

W starożytności opieka medyczna opierała się w głównej mierze na metodach racjonalnych. Hipokrates wszystkie wnioski wyciągał na podstawie obserwacji i doświadczeń. Współczesna medycyna ma jednak do dyspozycji o wiele więcej metod, do realizacji których służą nowoczesne sprzęty i urządzenia. Nie brakuje ich oczywiście także tutaj. SANTE to placówka wyposażona w specjalistyczną aparaturę diagnostyczną, co pozwala szybko podjąć odpowiednie kroki w stronę leczenia pacjenta.

SANTE jest placówką nowoczesną. Jeśli potrzebna jest nam w Sosnowcu medycyna pracy, dobry dermatolog, kardiolog, neurolog czy diabetolog, właśnie tutaj znajdziemy opiekę czerpiącą z najnowszych osiągnięć medycyny a jednocześnie będącą realizacją pięknej hipokratesowej idei.

Medycyna pracy – Sosnowiec, Województwo Śląskie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *