Artykuły Kobieta Mężczyzna,  Artykuły medyczne,  Artykuły zdrowie

Nieoperacyjne powiększanie piersi

Nieoperacyjne powiększanie piersi kwasem hialuronowym to niewątpliwy hit w klinikach medycyny estetycznej. Pozwala na bardzo szybkie ale przede wszystkim bezpieczne powiększenie piersi. Niestety minusem tego zabiegu jest fakt, iż działa on czasowo. Gdzie widoczne efekty zabiegu mogą trwać nawet do kilku miesięcy. Zabieg ten nie pozostawia żadnych blizn, gdyż wypełniacz wprowadzany jest bezpośrednio do tkanek przy użyciu strzykawki. Zabieg ten jest bardzo bezpieczny, bo kwas hialuronowy naturalnie występuje w ludzkim organizmie, a więc nie ma ryzyka odrzucenia go, tak jak może to się zdarzyć w przypadku silikonowych implantów

Macrolane™ to jednen pierwszych na runku produkt na bazie kwasu hialuronowego, który może być wstrzykiwany w sporych ilościach, dający nowe możliwości w bezpiecznym kształtowaniu sylwetki.
Nieoperacyjne powiększenie piersi, czyli najczęstsze wskazania do zabiegu:
– konturowanie i ujędrnianie piersi,
– poprawa kształtu łydek,
– wszystkie wskazania rekonstrukcyjne.

Duża część kobiet marzy o kształtowaniu swojego ciała w sposób naturalny, bez ryzyka "cięcia" naszego ciała. Wiąże się to przede wszystkim z obawą związaną z ryzykiem powstania blizn pooperacyjnych.
Zabieg powiększenia piersi w większości wypadków wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Wymaga on jedynie niewielkiego nakłucia, przez które wprowadzania jest specjalna igła. Technika ta pozwala na natychmiastowy powrót do codziennych obowiązków. Na szczęście chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna na dzień dzisiejszy stoi na bardzo wysokim poziomie.

Zalety zabiegu:
1. Bezpieczna i krótka procedura, wykonywana (zazwyczaj) w znieczuleniu miejscowym.
2. Nieinwazyjna technika pozwalająca na natychmiastowy powrót do codziennych aktywności.
3. Procedura niechirurgiczna – brak blizn po zabiegu.
4. Długotrwale utrzymujące się efekty zabiegu.
5. Przebadany klinicznie, innowacyjny produkt, stworzony na bazie kwasu hialuronowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *