Wiadomości medyczne

Nowe opakowania – niezmienna jakość Physiogelu

Firma GlaxoSmithKline Consumer Healthcare wprowadza nowe wzory  opakowań produktów marki Physiogel. Celem zmiany jest dostarczenie konsumentkom  czytelnych, jasnych informacji na temat przeznaczenia produktów oraz korzyści płynących z ich codziennego stosowania. Wygląd nowoczesnych opakowań  podkreśla główne wartości, jakie znalazły się u podstaw tworzenia marki Physiogel: wysoka jakość codziennej pielęgnacji skóry, najwyższy poziom wiedzy naukowej oraz bezpieczeństwo stosowania i niezawodna skuteczność.

 

Nowa szata graficzna produktów Physiogel w sposób jasny i czytelny  komunikuje ich przeznaczenie oraz główne korzyści płynące z codziennego stosowania. Dzięki temu decyzja konsumentek o wyborze i zakupie odpowiedniego kosmetyku, dostosowanego do potrzeb nawet najbardziej wrażliwej skóry, jest prosta i szybka. 

 

Nowoczesny i przejrzysty wygląd opakowań podkreśla innowacyjność marki Physiogel. Graficzny element przypominający falę jest nawiązaniem do zaawansowanej technologii Biomimic oraz wysokiej jakości i bezpieczeństwa stosowania hipoalergicznych produktów.

Teraz, dzięki eleganckiemu wyglądowi opakowań, wysokiej jakości produktu oraz rezultatom, jakie zapewnia systematyczne stosowanie Physiogelu, codzienne zabiegi nabierają charakteru pielęgnacyjnego spa.

 

W nowych opakowaniach  zastosowano wyraźne, kolorystyczne rozróżnienie poszczególnych linii. Ułatwią one kupującym zlokalizowanie produktów na aptecznych półkach. Kolor czerwony dedykowany jest linii Łagodzenie i ulga, niebieski – linii Codzienne nawilżanie,
a zielony – Pielęgnacji włosów i skóry głowy.

 

Physiogel cieszy się dużym zaufaniem i powodzeniem wśród konsumentek. Świadczą  o tym wyniki ich sprzedaży. W roku 2013 marka urosła wartościowo o 65%  w stosunku do roku poprzedniego i jest najdynamiczniej rozwijającą się marką wśród dermokosmetyków (źródło: dane IMS Health; Sprzedaż wartościowa YTD 12.2013 vs YAP).

Wprowadzone zmiany w wyglądzie opakowań mają zachęcić do wyboru te konsumentki, które nie miały okazji poczuć pozytywnej zmiany w wyglądzie swojej skóry, ponieważ nie stosowały dermokosmetyków Physiogel. Hipoalergiczne produkty Physiogel zapewnią im nie tylko odpowiednie nawilżenie skóry, ale także jej skuteczną ochronę oraz delikatną pielęgnację.


PR


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *