Artykuły medyczne,  Artykuły zdrowie

Nowy KREM NAPINAJĄCY z serii BŁYSKAWICZNY LIFTING

KREM NAPINAJĄCY z nowej serii BŁYSKAWICZNY LIFTING, stworzonej przez Laboratorium FLOSLEK, dedykowany jest Paniom ok. 35. – 40. roku życia, których skóra wykazuje oznaki zmęczenia.

 

KREM NAPINAJĄCY – przeznaczony jest do pielęgnacji skóry dojrzałej, z oznakami zmęczenia oraz widocznymi zmarszczkami. Krem wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe – redukując zmarszczki już istniejące i zapobiegając powstawaniu nowych, wyraźnie zmniejsza ilość i głębokość zmarszczek, rozjaśnia koloryt skóry, poprawia elastyczność, jędrność i napięcie skóry. Zawiera wyciąg z żyta o działaniu ujędrniającym i wygładzającym zmarszczki, proteiny pszenicy o właściwościach liftingujących, intensywnie nawilżający hydromanil oraz roślinny kompleks wyszczuplająco-remodelujący. Krem regularnie stosowany wyraźnie odmładza skórę i zapewnia jej odpowiedni poziom nawilżenia.

Cena: 15,00 PLN (op./50 ml)

Wszystkie preparaty z linii BŁYSKAWICZNY LIFTING, produkowane przez Laboratorium FLOSLEK są dostępne wyłącznie w aptekach i zielarniach na terenie całego kraju.

 

tagi: medycyna estetyczna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *