Artykuły medyczne

Polecamy książkę „Życie i zdrowie masz tylko jedno” Violetty Wróblewskiej

Violetta Wróblewska czerpiąc ze swojej obszernej wiedzy, doświadczenia zawodowego, osobistego oraz obszernej literatury stworzyła poradnik „Życie i zdrowie masz tylko jedno”.

To niezwykła książka ukazująca człowieka jako istotę cielesną, psychiczno-emocjonalną, społeczną i duchową, pokazuje prywatny punkt widzenia autorki na szereg najważniejszych zagadnień w życiu człowieka,  jednocześnie poparty miarodajną wiedzą naukową i paranaukową.

Każdy z nas łaknie odnaleźć równowagę, radość, szczęście i wewnętrzne ukojenie i dzięki temu poradnikowi wiemy, że jest to możliwe. Zwiększające się kłopoty, piętrzące się sprawy do załatwienia sprawiają, że nie jesteśmy w stanie się cieszyć z tego co już osiągnęliśmy, bo czym w obliczu listy rzeczy do zrobienia z milionem pozycji jest jeden mały osiągnięty cel? Cały czas odczuwamy zaniepokojenie, roztargnienie, nie potrafimy skupić uwagi na jednym, przecież do zrobienia jest jeszcze tyle. Ciąży nad nami nieustanny brak i niedosyt spełnienia. Obszerna, 433 stronicowa pozycja zawierająca 34 rozdziały, obejmuje interdyscyplinarną wiedzę z zakresu psychologii, medycyny, rozwoju duchowego i wielu innych dziedzin naukowych. Zespolenie tych czynników sprawia, że zaczynamy pojmować, że nie powinniśmy wciągać się w nieustający wir życia, a wewnętrzna harmonia jest możliwa!

Aby osiągać cele musimy przede wszystkim zadbać o siebie, o nasze zdrowie psychiczne, fizyczne, relacje z bliskimi, zmienić nasz styl życia. Nie można zaprzeczyć, że „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, dlatego warto zrobić wszystko, by o nie zadbać, a ta książka być może, jako jedyny zawiera wszystkie niezbędne do zdrowego istnienia wskazówki.

 

Violetta Wróblewska – psycholog, trener rozwoju osobistego, psychocoach i nauczyciel akademicki, popularyzatorka zdrowych stylów życia, twórczyni psychomedduchowości, czyli wykorzystania indywidualnych doświadczeń życiowych ludzi i osiągnięć naukowych z zakresu psychologii, duchowości i medycyny w prowadzeniu szczęśliwszego życia oraz osiąganiu spokoju wewnętrznego.

 

Książka do kupienia:

http://tylkorelaks.pl/28-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-9788379003983.html

http://bonito.pl/k-1648990-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno

 

http://www.psychoskok.pl/produkt/zycie-zdrowie-jedno/

http://www.psychoskok.pl/

zycie_500

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *