Artykuły Kobieta Mężczyzna

Polska przychodnia Londyn – o opiece medycznej w UK

W Wielkiej Brytanii, podobnie jak w Polsce, funkcjonuje publiczna służba zdrowia. Korzystać z niej mogą wszyscy, którzy mieszkają i pracują na Wyspach Brytyjskich, ale pod pewnymi warunkami. Przede wszystkim bezpłatna opieka medyczna przysługuje tym, którzy przebywają w UK od co najmniej 12 miesięcy i pozostają aktywni zawodowo. Świadczenia przysługują również członkom ich rodzin. Co jednak w sytuacji, gdy obywatel Polski przebywa w UK krócej, albo nie zna języka angielskiego na tyle, by móc prowadzić swobodną rozmowę z brytyjskim lekarzem? Rozwiązaniem tych problemów jest polska przychodnia Londyn.

Polskie placówki medyczne w UK

Polscy lekarze mogą znaleźć zatrudnienie w brytyjskich placówkach medycznych, ale wielu z nich decyduje się na pracę w przychodniach polskich. Zainteresowanie ofertą przychodni prowadzonych przez lekarzy pochodzących z naszego kraju jest ogromne. Co ciekawe, specjalistów polskiego pochodzenia odwiedzają również rdzenni mieszkańcy Wysp Brytyjskich. Cenią ich wysokie kwalifikacje i doświadczenie. Cenią również to, że przychodnie zatrudniają wielu lekarzy różnych specjalności, dlatego możliwe jest kompleksowe leczenie różnych schorzeń.

Fast Medica, czyli znana polska przychodnia w Londynie, zyskuje przewagę nad innymi podobnymi placówkami także tym, iż oferuje krótkie terminy oczekiwania na wizytę. Często istnieje możliwość rezerwacji terminu jeszcze na ten sam dzień, w którym pacjent pyta o dostępność specjalisty. Wielu lekarzy przyjmuje pacjentów również wieczorami i w weekendy, co stanowi ogromne ułatwienie dla osób pracujących. Dodatkowo warto zaznaczyć, że pacjenci mogą umawiać się na wizyty przez telefon bądź drogą online – poprzez pocztę elektroniczną albo prowadzonego przez przychodnię Facebooka.

Znani i zaufani lekarze z wieloletnim doświadczeniem

Polska przychodnia w Londynie dąży do utworzenia zespołu składającego się wyłącznie z wysokiej klasy specjalistów. Są to lekarze znani i zaufani, tacy, którzy zdobywali doświadczenie pracując zarówno w polskiej, jak i brytyjskiej służbie zdrowia. Ugruntowana wiedza medyczna idzie w parze z profesjonalnym podejściem do pacjenta.

Polskie placówki świadczą usługi na najwyższym poziomie. Nie tylko zatrudniają świetnych specjalistów, ale również dysponują nowoczesnym sprzętem medycznym, który, zanim trafi do użytku, przechodzi rygorystyczne testy. Pacjent może zatem skorzystać z pomocy lekarskiej, ale również wykonać szereg różnorodnych badań, które ułatwią zdiagnozowanie choroby, a następnie kontrolowanie postępów w leczeniu.

Polska przychodnia w Londynie – usługi medyczne

Polskie placówki nieustanie poszerzają zakres świadczonych usług, dzięki czemu stanowią sporą konkurencję dla klinik brytyjskich. Polska przychodnia przyjmuje pacjentów z rozmaitym dolegliwościami, począwszy od zwykłych przeziębień, poprzez nietolerancje pokarmowe, leczenie niepłodności, leczenie zaburzeń nerwicowych, aż po problemy kardiologiczne.

Pacjenci mogą liczyć na szeroką diagnostykę, obejmującą różnego typu badania. W zależności od problemu, może to być badanie USG, echo serca, spirometria, testy na nietolerancję pokarmową i wiele innych. Standardem są oczywiście badania laboratoryjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *