Zdrowie i Uroda

Powiększanie ust kwasem hialuronowym, jaką markę wybrać?

greg-kantra-578526-unsplashZabiegi z pomocą kwasu hialuronowego to metody na pozbycie się kompleksów i podniesienie własnej samooceny. Aby operacja była bezpieczna i przede wszystkim przyniosła oczekiwane efekty, należy skorzystać z odpowiedniej marki, indywidualnie dopasowanej do własnych potrzeb.
Wraz z rozwojem medycyny estetycznej, na rynku pojawiło się wiele rodzajów kwasu, każdy posiadający odrębną specyfikę i zalecenie zastosowania.

 1). Juvederm Smile – niesamowicie miękki oraz elastyczny pozwoli na sformułowanie pożądanego wyglądu miejsc wypełnień.
2). Stylage – natychmiastowa korekta bez obaw o bezpieczeństwo . Nadaje się przede wszystkim do delikatnego podkreślenia ust, stawia na delikatność i nienarzucający się kontur ust, przez co zyskał wiele fanek wśród pacjentek regularnie stosujących kwas.
3). Teosial – szwajcarski kwas hialuronowy, mający za zadanie znacząco poprawić napięcie i elastyczność skóry. Dodaje blasku, ujędrnia i odświeża. Dodatkowo stosuje się go ze względu na właściwości ujędrniające.
4). Teosyal Kiss – pomocny w przypadku chęci zmiany kształtu ust, stosowany często do redukowania blizn i pozostałości po urazach w okolicach twarzy. Stosowany do głębokich zmarszczek wokół ust.
5). Restylan – świetnie sprawdza się u kobiet starszych, szczególnie w przypadku chęci odmłodzenia ust. Niweluje zmarszczki, gromadzące się wokół warg, ponadto nadając im oczekiwany kontur i wymarzone wypełnienie. Sprawdź powiększanie ust Gdańsk
Wybór marki kwasu hialuronowego najlepiej skonsultować z osobą uprawioną do przeprowadzenia zabiegu. Jest to priorytetowa kwestia, ponieważ zaaplikowanie odpowiedniego i dopasowanego specyfiku pozwoli na zadowalające skutki zabiegu, uniknięcia skutków ubocznych, bądź uczuleń. Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo powinno być najważniejsze, więc zadbajmy o odpowiedni dobór substancji, którą będziemy ostrzykiwani.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *