Artykuły Kobieta Mężczyzna,  Artykuły medyczne,  Artykuły zdrowie

Preparaty do profesjonalnej redukcji cellulitu

Wybór kosmetyków do redukcji cellulitu jest naprawdę ogromny i czasem aż trudno się zdecydować na jeden konkretny produkt. Można wybierać w cenach, firmach, markach i całych seriach produktów, które szczególnie polecamy bo najlepiej działać na skórę kilkoma preparatami jednej serii, które się wzajemnie uzupełniają.

Do walki z cellulitem warto zaopatrzyć się w peeling, kremy, balsamy, oliwki do masażu, maski i inne preparaty, które ujędrniają skórę, rozbijają nagromadzony tłuszcz i powstrzymują rozprzestrzenianie się cellulitu. Warto wspomnieć o kilku produktach łatwo dostępnych w drogeriach, są to: Garnier Roll-on z kwasami owocowymi, L’Oreal Roll-Massage z kofeiną, Eveline Slim Cellulit (ciekawa forma plastrów na cellulit), Nivea Goodbye Cellulite z L-karnityną, Elancyl Cellu Reverse z kofeiną. Niewątpliwe zalety tych preparatów to szerokie spektrum działania, wysokie stężenie substancji aktywnych, dobre wchłanianie i szybkie działanie. Warto zaaplikować swojej skórze dobre kosmetyki by szybko ujrzeć rezultaty masaży i innych zabiegów redukujących cellulit.

Kolejnym dobrym sposobem na skuteczne terapie antycellulitowe jest stosowanie doustnych preparatów, suplementów diety i innego rodzaju tabletek, które pomogą nam skutecznie pozbyć się cellulitu. Wszystkie spożywane leki najlepiej skonsultować z lekarzem, albo choćby farmaceutą, ale w aptekach jest dostępnych naprawdę wiele tabletek bez recepty, których skuteczność potwierdza wiele kobiet. Warto się również zastanowić nad wyborem kliniki chirurgii plastycznej. Obecnie na polskim rynku powstała dość duża liczba prywatnych kliniki, oferujących zabiegii redukcji cellulitu.

Popularne są również na przykład tabletki Cellasene, które według producenta gwarantują naprawdę dobre efekty już po dwu miesięcznej kuracji. Inne preparaty to między innymi Bio-CLA, Regenerix Cellulit, Inneov Cellulit, Specific Cellulit Drink- to specjalistyczne preparaty dostępne też w formie napojów oprócz klasycznych tabletek), zawierają szczególne składniki uznawane za wysoce skuteczne w zwalczaniu cellulitu, np. wyciąg z arbuza, żelazo, jod. Warto także sięgnąć po kwasy tłuszczowe omega 3 w postaci kapsułek, a wszystko to po to, by ujędrnić skórę od wewnątrz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *