Czy romantyzm jest ciągle w cenie?

Czy romantyczne uwodzenie ma w dzisiejszych, stechnicyzowanych czasach rację bytu? Czy ktoś jeszcze marzy o pięknej, romantycznej miłości? Czy też słowo miłość sprowadza się wyłącznie do seksu, a podryw odbywa się w cyberprzestrzeni

Na szczęście romantyzm ciągle jest w cenie. Nawet nastolatki, które nie wyobrażają sobie życia bez komórkowego telefonu i różnych społecznych aplikacji, w pewnym momencie zaczynają marzyć o pięknej, bajkowej miłości i zaczynają szukać sposobów na zdobycie tego wymarzonego ukochanego, który najlepiej gdyby pojawił się na białym koniu i porwał je do swojego zamku. To się zwykle nie spełnia, ale nawet rozliczne aplikacje randkowe zawierają sporo romantyzmu.

Jak najlepiej uwodzić? Zależy od płci i od tego, czy chcemy, aby to był podryw na krótko czy też szukamy kogoś, z kim chcemy być przez całe życie (a przynajmniej przez dłuższy czas). Inaczej będą uwodzić kobiety, a inaczej mężczyźni.

O czym warto pamiętać, gdy chcemy zdobyć kobietę. Tu techniki uwodzenia są bardzo przydatne. Wśród wielu rad pojawiają się przede wszystkim te, że kobieta to istota delikatna i wrażliwa, więc należy do niej podchodzić jak do pięknego, delikatnego motyla. Nie łapać w ręce od razu, bo najprawdopodobniej go zniszczymy. Najlepiej powoli i delikatnie zwabić go, a następnie złapać w miękką sieć uczuć. Warto doceniać kobiety, mówić im, że są piękne. Nie można oczywiście zapominać o przymiotach ducha. Dla wielu pań to, że mężczyzna doceni jej umysł i osiągnięcia zawodowe, może ją skutecznie do niego przekonać i w ten sposób zdobyć jej miłość. Opłaca się też zainwestować w kwiaty czy drobne upominki. Nie muszą to być bukiety z luksusowej kwiaciarni. Bukiecik fiołków czy konwalii będzie zawsze bardzo miło przyjęty, podobnie jak czekoladki (nawet przez panie na nieustającej diecie). No i nie można zapomnieć o pewnej staroświeckości – przepuścić kobietę w drzwiach, pomóc założyć palto. Panie wciąż cenią stare dobre wychowanie.

A jak skutecznie zdobyć mężczyznę? Tu też rad znajdzie się mnóstwo. Ponieważ panowie to przede wszystkim wzrokowcy, więc  na pewno elegancki wygląd to podstawa. Nie chodzi tu o stroje za kolosalne pieniądze, ale o dobrze dobrany ubiór  i fryzurę. Taka ponadczasowa elegancja zawsze zwróci uwagę. Miły, nieśmiały uśmiech i spojrzenie spod rzęs to sposoby znane od zarania dziejów. Panowie lubią zdobywać, więc pewien opór ze strony pań wydaje się dobrą techniką uwodzenia. Należy jednak uważać, żeby nie przegiąć, bo co za dużo, to niezdrowo. Czego panowie nie lubią? Większość nie lubi wrzaskliwych, wyzywających kobiet, choć raczej starają się do tego nie przyznawać. Lubią rzeczową rozmowę o ukochanym sporcie i piwo. Uwielbiają, gdy się chwali ich osiągnięcia sportowe, zawodowe czy osobiste. Dlatego chwalcie ich jak najczęściej – będą zachwyceni, że ich doceniacie. Na piwo też można się czasem wybrać.

czy-romantyzm-jest-ciagle-w-cenieCzy te rady pozwolą nam zdobyć ukochaną osobę? Trudno powiedzieć, bo jeszcze musi pojawić się właściwa chemia między dwoma osobami, a na to wpływ mamy dość niewielki.

Więcej informacji
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o technikach uwodzenia i związkach? Odwiedź stronę www.uwodzenie.org i sprawdź to.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *