Zdrowie i Uroda

Ślub i wesele. Jakie buty są modne na tego typu okazji?

Czy jesteś panną młodą, czy tylko gościem, na ślub i wesele staramy się dobrać idealną stylizacje i wyglądać olśniewająco. Suknie już mamy? To teraz buty. Zaglądamy do naszej szafy, i nagle wszystkie nasze obcasy są według nas nieodpowiednie do naszego stroju. To kolor nie taki, to za mała szpilka, to znów odkryte palce a akurat teraz uważamy, ze zabudowane buty sprawdziłyby się lepiej.

Panowie przyszykujcie portfele, czas zakupów nadszedł. Ślub i wesele, to szczególna okazja dla każdej kobiety. To również idealny pretekst dla pań które na co dzień decydują się na płaską podeszwę, do tego by móc założyć buty na wysokim obcasie. Dlatego też, sklep obuwniczy jest gotowy dogodzić wymagającym klientkom.

Przed nami cały dzień w butach, które potrafią dać naszym stopom się we znaki. Co kobiety wybierają na ślub? Najczęściej chwytają za obcasy typu flare (rozszerza się ku podłożu). Dlaczego? Tego typu obcas jest idealny, jeśli chodzi o kwestię wyglądu jak i podparcia. Powiedzmy, sobie szczerze, większość czasu spędzimy na parkiecie, więc jeśli chcemy by nasze nogi nie odmówiły nam posłuszeństwa, ten wybór wydaje się odpowiedni. Panny młode, którym zależy na dużej stabilności, ponieważ chodzenie na wyższym obcasie jest dla nich kłopotliwe, decydują się na grubsze obcasy. Kobiety, które na co dzień chodzą w wysokich szpilkach, mogą wziąć pod uwagę 8 cm. Te z pań dla których obcas to zło konieczne, mogą sobie pozwolić na 6cm.

Ślub i wesele jak wcześniej wspomnieliśmy to kilkunastogodzinna impreza, a to oznacza, że wymagania odnośnie obuwia powinny być ogromne. Mamy się dobrze bawić, a nie wyglądać na konających.

Pod względem materiałów, najwygodniejsze i zarazem najzdrowsze będą buty z naturalnej skóry. Liczmy się z tym, że ich cena nie będzie taka niska. Jednak bez względu na materiał, unikać należy butów, które zwężają się w okolicach palców – spiczasty czubek może powodować niewygodę, a nawet ból i obtarcia. Takich butów znajdziesz mnóstwo w internetowym sklepie obuwniczym. Warto zajrzeć do sklepu obuwniczego i znaleźć but idealny na różne okazje, a jeżeli nie wiesz czego potrzebujesz – nie martw się bo dobry sklep obuwniczy Ci pomoże wybrać odpowiedni produkt, dopasowany idealnie do Twoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *