Szkolenia medyczne

Szkolenia lekarzy w zakresie profilaktyki chorób nowotworowych układu moczowo-płciowego u mężczyzn

Ministerstwo Zdrowia w partnerstwie z Centrum Onkologii – Instytutem im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie rozpoczęło ogólnopolskie działania dydaktyczne w ramach realizacji projektu pn.: „Opracowanie i wdrożenie programu profilaktycznego w zakresie wczesnego wykrywania nowotworów układu moczowo-płciowego u pracujących mężczyzn
w wieku od 45 roku życia (45+) ukierunkowanego na przeciwdziałanie ich dezaktywizacji zawodowej (w szczególności osób wykonujących zawody, co do których istnieje wyższe prawdopodobieństwo narażenia na choroby nowotworów układu moczowo-płciowego)”
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Poniżej / W załączeniu przedstawiamy harmonogram spotkań na pierwsze półrocze 2012 roku.
Tematyka spotkań obejmuje zagadnienia dotyczące wczesnego wykrywania chorób nowotworowych układu moczowo-płciowego oraz wybranych aspektów z dziedziny psychoonkologii. Prelekcje prowadzone są przez lekarzy specjalistów w dziedzinie urologii lub onkologii oraz psychoonkologów z Centrum Onkologii – Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.
Spotkania odbywają się w cyklu piątek-sobota. Uczestnictwo w szkoleniu jest nieodpłatne. Za udział w szkoleniu przyznawane są punkty edukacyjne.
Rekrutacja odbywa poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz odesłanie go na adres e-mail: mezczyzna45plus@coi.pl lub pod nr faksu: (22) 546 30 21. Formularz zgłoszeniowy, jak i szczegółowe informacje są dostępne na platformie internetowej: www.mezczyzna45plus.pl

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *