Artykuły medyczne,  Artykuły odżywianie

Wymarzony Dzień Dziecka tylko z Piccolo!

Dzień Dziecka to święto, na które z utęsknieniem czekają wszyscy najmłodsi. Chociaż maluchy uwielbiają prezenty, to i tak największą frajdę sprawia im spędzanie czasu z najbliższymi. Wspólne rodzinne zabawy, gry i wycieczki to najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Aby Dzień Dziecka na długo pozostał w pamięci naszych milusińskich, nie może w nim zabraknąć smakowicie owocowych bąbelków Piccolo.

Wspólne spędzanie czasu z najbliższymi to największe marzenie naszych dzieci! Zróbmy więc razem coś, co sprawi, że pociechy poczują się ważne, szczęśliwe i kochane. Oto kilka propozycji przygotowanych przez Piccolo. Markę, która od 18 lat dba o uśmiech na twarzach najmłodszych i towarzyszy im w najważniejszych chwilach dzieciństwa.

Na piknik!
W parku, na łące czy na trawniku przed domem. Wystarczy koc, na którym będziemy wspólnie baraszkować, pełen przysmaków piknikowy koszyk, do którego dzieci włożą Piccolo w swoim ulubionym smaku oraz dobry humor całej rodziny. Wśród wspólnych figli czas minie niepostrzeżenie. A udanemu piknikowi towarzyszyć będą zabawnie łaskoczące, słodkie bąbelki np. Piccolo Strawberry, który kryje w sobie całe bogactwo smaku dojrzewających w słońcu, soczystych truskawek.

Przyjęcie?
A może urządzić małe przyjęcie, na które nasze pociechy zaproszą całą rodzinę? W salonie, na chwilę zamienionym w rajską, bezludną wyspę, nie może zabraknąć bąbelkowej atrakcji. Idealne będzie Piccolo Tropical, zawierający w sobie soczyste barwy banana, mango, papai i ananasa. Dzieci mogą wyruszyć w poszukiwanie skarbu piratów, kryjącego żółtą, słoneczną butelkę pełną smaku ciepłych krajów.

Tylko my i dzieci…
Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja. Spędzając go z naszymi małymi urwisami, dajmy im możliwość spełnienia ich największego marzenia, czyli świętowania w rodzinnym gronie. Pociechy będą zachwycone, gdy wspólnie z nimi przygotujemy coś kreatywnego. Wystarczy umyta i przycięta marchewka, w której wytniemy wzorek oraz różnobarwne farby. Dzięki nim stworzymy kolorowe stempelki, tworząc niezwykły obrazek czy małą tapetę do ich sypialni. Możemy też wspólnie wyczarować z brystolu i kleju domek dla ukochanej zabawki. Radosną zabawę małych artystów umili słodka przekąska i delikatnie musujący brzoskwiniowy smak Piccolo Peach.
 
Możliwość twórczego spędzania czasu jest niezbędna dla prawidłowego rozwoju dziecka i rozwijania nie tylko jego wyobraźni, ale też wyobraźni rodziców. Przeżywanie pozytywnych emocji płynących ze wspólnego kreowania czegoś nowego to najpiękniejszy prezent, jaki możemy sprawić sobie oraz podarować naszym milusińskim, spełniając jednocześnie ich marzenia – mówi Katarzyna Brodowska, brand manager marki Piccolo.


Więcej pomysłów na wspólne spędzanie czasu, nie tylko w Dzień Dziecka, znajduje się na stronie www.piccolo.pl w zakładce Imprezowe Inspiracje. 

Napój Piccolo dostępny jest w czterech pysznych, owocowych smakach: truskawkowym (Piccolo Strawberry), brzoskwiniowym (Piccolo Peach), wiśniowym (Piccolo Cherry) oraz owoców tropikalnych (Piccolo Tropical). Każda butelka zawiera radośnie musujące bąbelki, które przenoszą w świat wyobraźni i inspirują dzieci do marzeń. 

Rekomendowana cena detaliczna napoju Piccolo to 8,50 PLN/ pojemność 750 ml

Tagi: żywienie dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *