Artykuły Kobieta Mężczyzna,  Artykuły medyczne

Zabiegi medyczne na raty, czyli pomysł na to jak zaspokoić pragnienia kobiet

Zdrowie i uroda są bardzo ważne w życiu każdej kobiety. Osiągnięcia medycyny XXI wieku pozwalają na jeszcze lepsze dbanie o siebie. Kiedyś, ze względu na koszty zabiegów, medycyna estetyczna była dostępna jedynie dla najbardziej zamożnych. Dziś, dzięki możliwości rozłożenia kosztów na raty, każdy może wyglądać tak jak pragnie.

 

Dawniej operacje plastyczne były wykonywane głównie, w celu ratowania życia. Służyły usuwaniu defektów wrodzonych lub pourazowych. Dziś ten rodzaj medycyny nabiera także innego znaczenia. Z zabiegów chirurgii plastycznej korzystają osoby, które chcą wyglądać młodziej i atrakcyjniej. Ponadto popularyzacja medycyny estetycznej przez media i gwiazdy sprawiła, że takie zabiegi przestały być tematem tabu. Dziś w dobrym guście jest dbać o swoją urodę, a operacje plastyczne stały się niemal takim samym sposobem na uzyskanie wymarzonego wyglądu jak kosmetyki, czy wizyta u fryzjera.

Koszty zabiegów

Zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej nie należą jednak do najtańszych. Zdecydowana większość zabiegów nie jest finansowana przez publiczną służbę zdrowia, ponieważ służy urodzie a nie ratowaniu życia. Koszty związane z powiększeniem piersi oscylują w granicach 12 – 20 tysięcy złotych, wstawienie implantu zębowego zamiast ruchomej protezy wiąże się z wyłożeniem przynajmniej 5000 zł. Nie każdego stać, by jednorazowo wyciągnąć z portfela taką kwotę nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Rynek prywatnej służby zdrowia stale się powiększa. Powstają nowe placówki, w których można przeprowadzać zabiegi poprawiające zdrowie i urodę – mówi Jakub Czarzasty, prezes zarządu Ratalnie.com. Nasza firma wprowadziła na polski rynek produkt, który umożliwia dostęp do prywatnej służby zdrowia także osobom o mniej zasobnych kontach. Minimalne akceptowalne dochody wynoszą 1500 zł netto miesięcznie, przy czym zgadzamy się na łączenie dochodów  nie tylko w obrębie rodziny. Ratalnie.com a tym samym „Pragnienia kobiet” to doskonała propozycja dla osób, które muszą lub chciałyby skorzystać z płatnych usług medycznych, a nie posiadają oszczędności. Pacjent otrzymuje nowe możliwości nie tracąc jednocześnie oddechu finansowego dodaje.

„Pragnienia Kobiet” to pierwszy w Polsce system ratalny na zabiegi medyczne. Finansowanie odbywa się na takich zasadach jakie obowiązują w bankach. Dzięki temu umowa pożyczki jest przejrzysta i bezpieczna. Firma Ratalnie.com akceptuje wszystkie udokmentowane źródła dochodu, także te osiągane za granicą lub na podstawie umów cywilno-prawnych. Pożyczka przyznawana jest na okres maksymalnie 3 lat, a oprocentowanie wynosi od 0% do 15,99%. Pożyczkodawca pomyślał o takich udogodnieniach, jak wakacje kredytowe lub możliwość wydłużenia okresu spłaty.

Wyróżnikiem tego produktu jest minimum formalności oraz decyzja kredytowa w ciągu maksymalnie 30 minut od nawiązania kontaktu. Wystarczy  kontakt z infolinią lub zgłoszenie pacjenta przez wybraną placówkę medyczną, przygotowanie dokumentu potwierdzającego osiąganie dochodu, oraz podpisanie przejrzystej umowy dostarczonej przez kuriera.

Estetyka na raty

Finansować można każdą usługę medyczną, od stomatologii po chirurgię plastyczną czy ortopedię. Pacjentki nie muszą obawiać się mówienia o osobistych i często bardzo intymnych zabiegach i operacjach. Konsultantki „Pragnień kobiet” są odpowiednio przygotowane do rozmowy i wrażliwe na trudne tematy.

Osoby zainteresowane zabiegiem/operacją dopełnia wszelkich formalności, podpisuje umowę w domu, a po akceptacji środki potrzebne na realizację zabiegu zostają przelane na konto kliniki. Dzięki temu pacjenci unikają wielokrotnych wizyt w bankach w pogoni za ofertą. Tym bardziej, że Ratalnie.com jak żadna inna instytucja bardzo elastycznie wylicza zdolność kredytową klienta.

Pragnienia kobiet

 

Pragnienia kobiet to produkt, który powstał z myślą o spełnianiu marzeń i pragnień kobiet. Jednak to nie tylko produkt finansowy, to także portal internetowy www.pragnieniakobiet.plktórego celem jest dostarczanie wiarygodnych informacji na temat zdrowia i urody. Portal z jednej strony jest stale powiększaną i uaktualnianą bazą zabiegów medycznych, z drugiej ukazuje szersze pojęcie na temat piękna i estetyki. Ponadto na portalu pojawiają się informacje o aktualnościach ze świata prywatnej służby zdrowia, konkursy, baza partnerów oraz psychotesty.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *