Artykuły medyczne,  Artykuły zdrowie

ZESTAW HYDRAIN2

CENA: 75,50 zł

W SKŁAD WCHODZĄ:                         

HYDRAIN2

Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu

Składniki aktywne: Gliceryna + Dub Diol (specjalny układ nawilżający), Mocznik, Abil OSW5 (czynnik kondycjonujący skórę), Masło Shea, Witamina E

Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu z serii Hydrain2 przeznaczony jest do pielęgnacji skóry odwodnionej, suchej, cienkiej, napiętej, wrażliwej, skłonnej do zaczerwienienia i pieczenia, nie tolerującej tradycyjnych kosmetyków. Może być stosowany podczas leczenia trądziku różowatego i młodzieńczego. Krem o potrójnym działaniu nawilżającym bezpośrednio wiąże i zatrzymuje cząsteczki wody w głębokich warstwach skóry, chroniąc naskórek przed nadmierną utratą wody. Łagodzi podrażnienia spowodowane czynnikami zewnętrznymi. W widoczny sposób zmniejsza zaczerwienienia i wygładza naskórek.

Rezultat:
Intensywnie i długotrwale nawilżona skóra.

Opakowanie: Słoik 50 g                     

HYDRAIN2

 

Krem-żel pod oczy intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu

Składniki aktywne: Moisturizing Oisturizing Vegetal Micropatch, Gliceryna, Skwalan, Ursolisome, Witamina E

Krem-żel przeznaczony jest do stosowania wokół oczu na skórę odwodnioną, suchą lub wrażliwą. Szczególnie polecany przy narażeniu na skutki zmęczenia spowodowane długotrwałą pracą przy komputerze lub niekorzystnym wpływem czynników środowiskowych, klimatyzacją czy ogrzewaniem. Krem-żel intensywnie i długotrwale nawilża skórę wokół oczu. Łagodzi podrażnienia i zapobiega powstawaniu kolejnych, w widoczny sposób zmniejsza zaczerwienienia. Intensywnie nawilża oraz redukuje cienie pod oczami. Działa kojąco i łagodząco, usprawnia mikrokrążenie w skórze.

Rezultat:
Zredukowane cienie i zmarszczki pod oczami, intensywnie nawilżona skóra wokół oczu.

Opakowanie: Tuba 15 g

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *