Nowości medyczne,  Wiadomości medyczne

Zestawy świąteczne Iwostin 2012

Laboratorium Iwostin przygotowało na sezon świąteczny 2012 zestawy promocyjne, przygotowane z myślą o potrzebach pielęgnacyjnych skóry twarzy dla kobiet powyżej 30. roku życia. W zestawach znajdują się kosmetyki wygładzające pierwsze zmarszczki i poprawiające sprężystość skóry 30+ oraz ujędrniające i przywracające elastyczność skórze wrażliwej po 40. roku życia. Oferta promocyjna jest dostępna wyłącznie w aptece.

Iwostin Re-Liftin 40+


W zestawie znajdują się preparaty Iwostin Re-Liftin,. Ujędrniający krem na dzień SPF15 (50 ml) stymuluje syntezę kolagenu i przywraca jego optymalną strukturę, dodatkowo chroni skórę przed promieniowaniem UV.
Jako gratis, w cenie zestawu jest Liftingujący krem pod oczy (15 ml), który zapobiega utrwalaniu się zmarszczek na delikatnej skórze wokół oka, w widoczny sposób zmniejsza cienie pod oczami, głęboko nawilża.
Zestaw występuje również z kremem na dzień o bogatej konsystencji – z zawartością masła shea oraz skwalanu roślinnego o działaniu natłuszczającym i wzmacniającym barierę lipidową.
Cena zestawu: ok. 67 zł.


Iwostin Re-Liftin 40+


W zestawie znajdują się preparaty Iwostin Re-Liftin, wzmacniające elastyczność skóry wrażliwej po 40. roku życia. Ujędrniający krem na noc (50 ml) stymuluje syntezę kolagenu i przywraca jego optymalną strukturę, dzięki czemu jest ona wzmocniona, odżywiona i nawilżona. Dodatkowo ujędrnia i napina, dając efekt wypoczętej skóry twarzy.
Jako gratis, w cenie zestawu jest Liftingujące serum na szyję i dekolt SPF15 (40 ml), które ujędrnia i poprawia sprężystość skóry a także wzmacnia jej strukturę, odżywia i nawilża. Zawarty w preparacie składnik Suberlift poprzez napięcie i wygładzenie odmładza skórę szyi i dekoltu.
Cena zestawu: ok. 67 zł.

Iwostin Re-Actin 30+


W zestawie znajdują się preparaty Iwostin Re-Actin, wygładzające pierwsze zmarszczki i poprawiające sprężystość skóry po 30. roku życia. Przeciwzmarszczkowy krem na dzień SPF15 (50 ml) opóźnia proces starzenia dzięki zwiększonej syntezie kolagenu oraz działaniu przeciwrodnikowemu.
Jako gratis, w cenie zestawu jest Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy (15 ml), który nadaje skórze wokół oczu elastyczności, wzmacnia jej strukturę, odżywia i nawilża, redukuje zmarszczki wokół oczu i zapobiega ich powstawaniu.
Cena zestawu: ok.64 zł.


Dodatkowych informacji udziela:

Alicja Jabłońska-Krzywy
NEPENTES PHARMA Sp. z o.o.
ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa
e-mail:
alicja.krzywy@nepentes.pl
tel. (+48 22) 280 82 45, tel. kom: 724 247 245

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *