Nowości medyczne,  Wiadomości medyczne

Zimowa ochrona skóry

Zimowa ochrona skóry

Do serii kosmetyków zimowych WINTER CARE, Laboratorium FLOSLEK wprowadza nowy preparat – KREM ZIMOWY PRZECIWSŁONECZNY SPF 50+. Krem doskonale chroni skórę przed zimnem i jednocześnie zapewnia jej skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Idealnie zatem sprawdzi się w przypadku osób aktywnie uprawiających sporty zimowe w wyższych partiach gór. Laboratorium FLOSLEK przypomina także o innych preparatach, które będą przydatne w zimie. Są to m.in. pomadka ochronna do ust z serii WINTER CARE i specjalny krem ochronny dla dzieci SOPELEK.

 

WINTER CARE – KREM ZIMOWY PRZECIWSŁONECZNY SPF 50+ wyróżnia się bardzo wysoką ochroną UVA i UVB, dzięki temu wydłuża czas bezpiecznego przebywania na słońcu. Stosowany na twarz i odkryte partie skóry dobrze chroni je przed zimnem i wiatrem, jest wodoodporny. Krem pozbawiono barwników i alergenów.

Cena: 13,00 PLN (op./30ml)

WINTER CARE – POMADKA OCHRONNA DO UST – skutecznie zabezpiecza usta przed zimnem, zawiera filtr UV i witaminę E. Pomadka chroni barierę lipidową naskórka ust, zabezpieczając je przed wysychaniem i pierzchnięciem, które następują w kontakcie z mroźnym powietrzem.

Cena: ok. 5,50 PLN (op./3,5g)

SOPELEK – to specjalnie opracowany krem ochronny dla dzieci. Można go stosować już u niemowląt od 6-go miesiąca życia. W jego recepturze wykorzystano woski ochronne, olej migdałowy, prowitaminę B5, witaminę E i filtr UVB. Warstwa kremu, naniesiona na buzię i rączki, chroni przed wiatrem, mrozem, wilgocią a także szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Preparat ten jest całkowicie bezpieczny: nie podrażnia ani nie alergizuje skóry dziecka. Doskonale się wchłania, pozostawiając skórę gładką, miękką i elastyczną.

Cena: ok. 12,50 PLN (op./50ml)

Preparaty Laboratorium FLOSLEK są dostępne w aptekach i drogeriach na terenie kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *