Konferencje medyczne

ZJAZD NAUKOWO-SZKOLENIOWY SEKCJI CHIRURGII ENDOKRYNOLOGICZNEJ TCHP I POLSKIEGO KLUBU CHIRURGII ENDOKRYNOLOGICZNEJ

ZJAZD NAUKOWO-SZKOLENIOWY
SEKCJI CHIRURGII ENDOKRYNOLOGICZNEJ TCHP I POLSKIEGO KLUBU CHIRURGII ENDOKRYNOLOGICZNEJ
ZAMEK RYN 31 MAJA – 2 CZERWCA 2012
http://ww.poliklinika.olsztyn.pl/zjazdryn_chir_endo

Klinika Chirurgii Ogólnej Wydziału Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i ZOZ MSWiA z W-MCO w Olsztynie są organizatorami Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Sekcji i Klubu Chirurgii Endokrynologicznej Towarzystwa Chirurgów Polskich, która odbędzie się w dniach 31 maja do 2 czerwca w Mazurskim Centrum Kongresowo-Wypoczynkowym „Zamek Ryn”.

Konferencja naukowo-szkoleniowa o charakterze interdyscyplinarnym będzie przeglądem najnowszych metod postępowania terapeutyczno-diagnostycznego schorzeń gruczołów wewnętrznego wydzielania oraz dopracowaniem standardów ze szczególnym zwróceniem uwagi na leczenie operacyjne i postępowanie okołooperacyjne oraz powikłania. Omówiony zostanie również problem zastosowania neuromonitoringu w operacjach gruczołu tarczowego i Krajowy Rejestr Operacji Tarczycy (KROT).

W ramach konferencji poza wyżej wymienionymi problemami chirurdzy i prawnicy będą mogli wymienić poglądy i doświadczenia w postaci oryginalnych doniesień i wykładów na temat aspektów prawno-etycznych oraz psychologicznych, chorych z problemami endokrynologicznymi leczonych operacyjnie.

Konferencja ta dzięki wspaniałym wykładowcom stwarza możliwości nie tylko prezentacji własnego dorobku naukowego, ale i poszerzenia swojej wiedzy medycznej i prawniczej, a także udziału w dyskusji z ekspertami. To organizowane przedsięwzięcie naukowe jest kolejnym akcentem Wydziału Nauk Medycznych w życiu naukowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Szanowni Państwo spotkamy się w miejscu nadzwyczajnym, Hotelu ZAMEK RYN****. To znajdujący się na wzgórzu między dwoma jeziorami XIV-wieczny zamek krzyżacki, w którym mieści się profesjonalne centrum kongresowo-wypoczynkowe. To właśnie tutaj znajdują się fachowo wyposażone sale konferencyjne, w których będą przebiegały obrady, miejsca wystawowe na uroczym zadaszonym Dziedzińcu dla firm sponsorujących oraz jedyne w swoim rodzaju zamkowe komnaty.

http://ww.poliklinika.olsztyn.pl/zjazdryn_chir_endo
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *