Artykuły medyczne,  Artykuły zdrowie

Złocista i zdrowa opalenizna na dłużej

Co zrobić, aby wiosnę i lato przywitać piękną, gładką i równomiernie opaloną skórą? Sprawdzonym i bezpiecznym sposobem jest Betabronz® Activ,  stworzony w celu ochrony od wewnątrz skóry, poddanej codziennemu działaniu promieni słonecznych. Preparat nadaje karnacji złocisty odcień, pomaga wzmocnić naturalną barierę chroniącą przed negatywnymi skutkami promieniowania UV, a także neutralizuje wolne rodniki.
Betabronz® Activ jest propozycją dla wszystkich, którzy tej wiosny i lata nie chcą witać bladą i szarą cerą. „Słoneczne” kapsułki sprawią, że skóra zyska piękny, złocisto-brązowy, zdrowy odcień – czy to w trakcie opalania na słońcu, czy też podczas korzystania z solarium.
Unikalna kompozycja opatentowanych składników BiAstin™ i Lyc-O-Mato™, wchodzących w skład suplementu diety, przyczynia się do uzyskania i utrwalenia opalenizny. Pobudza produkcję pigmentu, dzięki czemu skóra zyskuje wymarzony i bardziej równomierny odcień brązu, jest bardziej gładka i zadbana, a proces opalania przebiega szybciej i utrzymuje się przez dłuższy czas.
Starannie dobrane składniki preparatu zmniejszają również niekorzystny wpływ wolnych rodników, powstających podczas ekspozycji na światło słoneczne i w czasie pobytu w solarium. Spowalniają proces przedwczesnego starzenia się skóry, pomagają utrzymać ją jędrną, elastyczną i miękką. Stosowanie Betabronz® Activ przyczynia się ponadto do obniżenia skłonności do poparzeń podczas opalania. 
BiAstin™ – to opatentowany i innowacyjny antyoksydant naturalnego pochodzenia, zawierający astaksantynę – naturalny filtr przeciw promieniowaniu UV, zapobiegający m.in. uszkodzeniom DNA oraz opóźniający efekty fotostarzenia się skóry. Astaksantyna jest aż 200 razy silniejsza od beta karotenu i 550 razy od witaminy E.
Z kolei Lyc-O-Mato™ jest opatentowaną substancją zawierającą karotenoid – likopen – który poprawia gęstość skóry właściwej. Odkładając się w skórze stanowi również barierę antyoksydacyjną podczas promieniowania UV.
Beta karoten, w który dodatkowo wzbogacono preparat, pobudza pigment skóry i poprawia jej kolorystykę, a także wspomaga ochronę przed niekorzystnym wpływem słońca.
W skład Betabronz® Activ wchodzą również witaminy:
E – zwana witaminą młodości, odżywiająca i regenerująca skórę,
C – doskonały przeciwutleniacz.

Suplement diety, Betabronz® Activ – 60 kapsułek – ok. 45 zł
Sposób użycia: 1- 2 kapsułki dziennie w trakcie lub po posiłku
Producent: Walmark Sp z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *